Bolulu gençler “USTA” ve “HOCA” sını unutmadı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun doğum günleri dolayısıyla, AK Parti Bolu İl Gençlik Kolları tarafından şehrin farklı noktalarına “Doğum gününüz kutlu olsun” yazılı pankart asıldı.

Bolulu gençler “USTA” ve “HOCA” sını unutmadı!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun doğum günleri dolayısıyla, AK Parti Bolu İl Gençlik Kolları sürpriz bir pankart hazırladı. Kent merkezindeki 5 farklı noktaya asılan pankarta Erdoğan ve Davutoğlu'nun fotoğrafları yer aldı. 26 Şubat günü doğan her iki lider için asılan pankartta “Doğum gününüz kutlu olsun” ve “Köroğlu’nun torunları bozacak tüm oyunları” ifadelerine yer verildi.  
VATANDAŞ CEP TELEFONLARINA SARILDI
Asılan pankart vatandaşların büyük dikkatini çekti. Erdoğan ve Davutoğlu’nun aynı günde doğduğunu öğrenen çok sayıda kişi, cep telefonu kameraları ile pankartı ölümsüzleştirdi.
HAZIRLANAN KLİP SOSYAL MEDYADA BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ
Öte yandan, gençler iki liderin doğum günü için bir de video hazırlayarak sosyal medya üzerinden yayınladı.  İl Başkanı Nurettin Doğanay ve Gençlik Kolları Başkanı Taha Furkan Sönmezel’in kutlama mesajının da yer aldığı videokısa süre içerisinde çok sayıda kişiye ulaştı. Birçok kişi videoyu beğenerek kendi duvarında paylaştı.
İşte AK Parti Gençlik Kolları tarafından hazırlanan o video:
https://www.youtube.com/watch?v=E5cLDQPbOqk
HABER MERKEZİ
Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2016, 17:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128