Bolulu kadınlar bu adama dikkat!!!

Bolu Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Hırsızlık ve Dolandırıcılık Bürosu’nun Şahinleri, kadınları evlenme vaadiyle dolandırdığı tespit edilen O.K isimli bir şahsı, Bolu Şehirlerarası Terminali’nde kıskıvrak yakaladılar. Yakalanan zanlının evli olmasına rağmen özellikle memurluk yapan bekar kadınları gözüne kestirdiği ve onları dolandırdığı belirlendi.

 Bolulu kadınlar bu adama dikkat!!!

Haber: Kasım ŞAHİN

Bursa’da yaşadığı belirlenen O.K isimli şahsın, sosyal paylaşım sitelerinde tanıştığı kadınlara kendisini bekar ve yüksek mühendis olarak tanıttığı belirtildi. O.K’nın, özellikle kamu dairelerinde çalışan kadınlarla tanıştığı, bir süre görüşerek güven sağladığı ve daha sonra bu kadınlara bankalardan yüksek meblağlarda kredi çektirerek borçlandırdığı ifade edildi. Zanlının evlenme vaadiyle bekar kadınlardan yaklaşık 200 bin lira kadar parayı dolandırma, güveni kötüye kullanma yöntemiyle dolandırdığı tespit edildi.

Çok sayıda kadını bu yöntemle dolandırdığı belirlenen O.K’nın evli olduğu ve meslek lisesi mezunu olduğu da ifade edildi. O.K, ekipler tarafından Bolu Adliyesi’ne çıkartıldı. Zanlının aynı suçtan dolayı 4 İl Emniyet Müdürlüğü tarafından da aranmasının bulunduğu öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2015, 09:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128