Bolulu TIR'cılara Sirbistan'da yeni tesis

Bolulu gazeteci Seyfi Alp, Sabah Gazetesi Sıla Yolu tesisleri sorumlusu olarak Sırbistan'da göreve başladı. Karayoluyla Avrupa'dan Türkiye'ye gelecek yaklaşık bir buçuk milyon Türk'e hizmet verecek tesisler Bolulu TIR'cıların...

Bolulu TIR'cılara Sirbistan'da yeni tesis

Bolulu gazeteci Seyfi Alp, Sabah Gazetesi Sıla Yolu tesisleri sorumlusu olarak Sırbistan'da göreve başladı.

Karayoluyla Avrupa'dan Türkiye'ye gelecek yaklaşık bir buçuk milyon Türk'e hizmet verecek tesisler Bolulu TIR'cıların da yeni dinlenme yeri olacak. SABAH Gazetesi Sıla Yolu Tesisleri Sorumlusu olarak Sırbistan'da göreve başlayan Bolulu gazeteci Seyfi Alp, “Tesislerimizde Bolulu TIR'cıları misafir etmekten büyük mutluluk duyarız” dedi.

 Hırvatistan sınırından girdikten 50 kilometre sonra Belgrad istikametindeki Ruma kentinde bulunan SABAH Uzelac tesislerinde 15 Haziran'da göreve başlayan Bolulu gazeteci Alp, “Geçen yıl da Sırbitan'da üç ay görev yaptım. Bolu il kayıtlarında tam 5 bin ayrı TIR aracı var. Bunan anlamı 5 bin adet Bolulu TIR şoförü yollarda. Elimdeki imkanları Bolulu hemşerilerim için seve seve kullanırım” dedi. 21 yıldan buyana Almanya'da gazetecilik yapan Seyfi Alp, 15 Ağustos tarihine kadar Sırbistan Ruma Sabah Uzelac tesislerinde kalacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128