Bolulu vatandaştan 155 Polis İmdat hattına komik şikayet “Eşimle kavga ettik benden ayrı yatıyor”

Bolu İl Emniyet Müdürlüğünün adeta can damarı olan 155 Polis İmdat hattındaki polis memurları Bolulu vatandaşların ilginç istekleri ve şikayetleri karşısında ne yapacaklarını şaşırdılar. Bolulu bir vatandaş önceki gece yarısı 155 Polis İmdat Hattını arayarak; “Eşimle kavga ettik benden ayrı yatıyor” diyerek şikayette bulunması kayıtlara geçerken, görevli polis memurları ise nasıl bir cevap vereceklerini şaşırdılar.

Bolulu vatandaştan 155 Polis İmdat hattına komik şikayet “Eşimle kavga ettik benden ayrı yatıyor”
Haber: Kasım ŞAHİN

Son günlerde özellikle 155 Polis İmdat, 112 Acil servis ve 110 İtfaiye hattını arayarak birçok asılsız ihbarlarda bulunan vatandaşla şimdi ilginç isteklerde bulunan vatandaşlar eklendi. Bolu İl Emniyet Müdürlüğü 155 Polis İmdat hattını arayarak hem gereksiz  zaman kaybına neden olan vatandaşlar hem de ilginç istek ve şikayette bulunan Bolulu vatandaşlar gündeme oturdu.

Bolu’da bir ay içerisinde 155 Polis İmdat Hattını arayan vatandaşların ilginç ve şaşırtıcı isteklerinden bazıları şunlar oldu;

Alt katımızda oturan komşumuzun sobasından sızan duman evimize giriyor şikayetçiyim. Kış ayında akşam saatlerinde arayarak yarın sabah yola çıkacağım sabahleyin kar yağar mı. Mahallemizde elektrikler yok gelip bakar mısınız. Komşumuzun köpeği çok havlıyor rahatsız oluyoruz. Bu akşam canım çok sıkılıyor. Kurtlar vadisi başladı mı. İstanbul dan Kartalkaya ya kayak yapmak için geleceğim kar kalınlığı ne kadar. Güvercinler balkonuma pisliyor. Çocuğum rahat durmuyor kendisine versem kızarmışınız. Eşimle kavga ettik benden ayrı yatıyor.  Abi iddia oynayacağım bildiğin maç var mı. Banyo yaparken sular kesildi sabunlu kaldım yardım edin.

13.Mahallemizde elektrikler kesik neden kesilmiş yada ne zaman gelecek. Facebook giremiyorum yardım eder misiniz. Bayram namazı sat kaçta okunacak. İftar ezanı okundu mu? 17.Abi bu gün benim doğum günüm kimse aramadı doğum günümü kutlar mısınız?

Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2015, 19:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128