Bolulu Yasemin şok eden hayatıı

TV8'de başlayan yeni sezonuyla izleyenleri ekran karşısına kilitleyen Masterchef Türkiye'de eleme turu tüm hızıyla sürüyor. Yarışmaya Bolulu olan Yasemin Müşerref Aksoy’da katıldı. Genç kadın lösemiyi yendiğini, kalbinin yarısının olmadığı açıkladı.

Bolulu Yasemin şok eden hayatıı


Haber: Aysun Beykoz

Birbirinden iddialı yarışmacı adaylarının hünerlerini sergilediği günde Yasemin Müşerref Aksoy jüriden tam not almaya çalıştı. Masterchef Türkiye yarışmacısı Yasemin Müşerref Aksoy yeni sezonuna merhaba diyen yarışmada jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu üstleniyor. Programda çok sayıda şef adayı kendilerine verilen sürede en iyi yemekleri yapmak istiyor. O isimlerden biri de Bolulu Yasemin Müşerref Aksoy olarak açıklandı.

TV8'de Masterchef jürisinden geçer not almak için jüri karşısına geçen Yasemin Müşerref Aksoy hayalle başlayan yolculukta ilk adımını attığını ifade etti. Bolu'dan yarışmaya geldi. Yaş pasta ile jüriden geçer not almaya çalıştı. Eşinin uyarılarını dinleyip performansını ortaya koydu ve üç jürinin oyunu alarak bir üst tura çıkmayı başardı. 2 çocuk annesi genç kadının lösemi hastalığını yendikten sonra yarışmaya katılma kararı aldığını dile getirdi. Ayrıca genç kadının kalp krizi geçirmesi sonrası kalbinin yarısının alındığını da açıkladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124