Bolulular İstanbul’da iftarda buluştu

İstanbul Bolulular Platformu, İzmit ve İstanbul’da bulunan tüm Bolu dernek ve sivil toplum kuruluşlarının yönetim kadroları ve bürokratların katılımıyla İstanbul Üsküdar’da 700 kişilik yoğun katılımlı iftar etkinliği düzenlendi.

Bolulular İstanbul’da iftarda buluştu

HABER: KASIM ŞAHİN

 

 İftar yemeğine aslen Göynüklü olan AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Ali Pulcu, Bolu Valisi Aydın Baruş, Geredeli hemşerimiz olan Düzce Valisi Ali Fidan, HSYK Başkan vekili Aysel Demirel, Pendik Belediye Başkan Yrd. İzzet Öztop, Ataşehir Ak Parti Bşk Yrd. Osman Korkmaz, Ak Parti Bahçelievler İlçe Başkan Yrd. Ramazan Açıkgöz, Narven Genel Müdür Yrd. Recep Aydoğanlı ve çok sayıda davetli katıldı.

 Gecenin sunumunu yapan Tuzla Belediye Başkanı Danışmanı Recep Demir ve İstanbul Bolulular Platformu Başkanı Mustafa Özkul’un selamlama ve misafirlere hoş geldiniz konuşmaları ile protokol konuşmaları başladı.

VALİ BARUŞ MEMNUNİYETİNİ BİLE GETİRDİ

Bolu Valisi Aydın Baruş konuşmasında öncelikle tüm Boluluların Ramazanını kutladı. Bolulularla birlikte olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Tüm Derneklerin ve Bolulu Bürokratların katılımından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ramazan Ayının ülkemize ve tüm İslam alemine hayırlar getirmesini diledi.

 Bolu Geredeli olan Düzce Valisi Ali Fidan’da, protokol konuşmasında katılımcıları selamlayarak hemşehrileri ile birlikte olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. 

 

Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2016, 19:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128