Bolu’muzun Babası İzzet Baysal’ı Rahmetle Anıyoruz

AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, vefatının 16’ıncı yıl dönümü dolayısıyla yayımladığı mesajında İzzet Baysal’ı saygı ve minnetle anarak, “Bu güzel topraklardan İzzet Baysal gibi daha nicelerinin çıkmasını temenni ediyor ve İzzet Babamıza Allah’tan rahmet diliyorum” dedi.

Bolu’muzun Babası İzzet Baysal’ı Rahmetle Anıyoruz

AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, İzzet Baysal’ın vefatının 16’ıncı yıl dönümü nedeniyle bir yazılı mesaj yayımladıİzzet Baysal’ın hayatı boyunca elde ettiği tüm birikimleri doğup büyüdüğü Boluya bağışladığını ve kente çok büyük değerler kattığını kaydeden Doğanay, yazılı olarak yaptığı anma mesajında şu ifadeleri kullandı:

“Bolu’muzun babası, örnek hayırsever İzzet Baysal’ın aramızdan ayrılışının 16ncı yılında aynı derin üzüntüyü yüreğimizde yaşıyoruz. İzzet Baysal gerek günümüze gerek geleceğe ilim irfan yolunda, sağlık yolunda çok büyük değerler katmıştır. İzzet Baysal’ı unutmayacağız,unutturmayacağız. İzzet Babamız, yaptığı eserlerle yediden yetmişe herkese hitap ve hizmet etmektedir. Okul, hastane, sağlık ocağı, huzurevi, yetiştirme yurduve üniversite yapıp devlete bağışlayanİzzet Baysal gibi başka bir hayırsever dünyada göremezsiniz. Bu güzel topraklardan İzzet Baysal gibi daha nicelerinin çıkmasını temenni ediyor ve İzzet Babamıza Allahtan rahmet diliyorum” HABER MERKEZİ

 

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2016, 15:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128