Bolumuzun gururu

Sabah Gazetesinin Ankara temsilcisi Bolulu Gazeteci-Yazar Osman Altınışık’ın ikinci kitabı “B’aşka Vakit Kalmadı” kitapçılardaki raflarda yerini aldı.

Bolumuzun gururu

Haber: Kasım ŞAHİN

 

Gazeteci-Yazar Osman Altınışık’ın ilk kitabı Haberin Seyir Defteri’nin ardından ikinci kitabı da Trend Yayınları’ndan çıktı. Kitabında ” Öncelikle hayatın anlamına sevgi katacaksınız. Her şeye sevgi… İnsana, doğaya, canlıya, cansıza, ama her şeye… Sonra en az sevgi kadar saygı da ekleyip azımsanmayacak ölçüde umutla birlikte harmanlayacaksınız hayatı… Bu aşamada unutmadan, hayat tarifinin olmazsa olmazı aşkı ölçüsüz, barışı karşılıksız, insanlığı karşılıklı, huzuru, kardeşliği de ekleyip harmanlamaya devam edeceksiniz” diyen Altınışık hayata pozitif pencereden bakmayı öğütlüyor.

Gazeteci-yazar Altınışık, kitabında sevgiye, aşka, hayata, dostluğa, kardeşliğe aşık bir yazarın kaleminden kendi hayat tarifiniz için püf noktalarına işaret ediyor. Gazeteci-yazar Altınışık kitabının moddosunda ‘Tüm kavga bir tutam hayat için…’sözleriyle hayata ayrı bir anlam yüklüyor. B’aşka Vakit Kalmadı isimli eser tüm D&R ve kitapevlerinde satışa çıktı.

Yazarın geçen yıl çıkan ilk kitabı “Haberin Seyir Defteri” de olumlu eleştiri ve yoğun ilgi görmüştü.

 

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2016, 18:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER