Bolu’nun sorunlarını masaya yatırdılar

Adalet ve Kalkınma Partili belediyelerin her ay düzenli olarak gerçekleştirdiği belediye başkanları toplantısı Gökçesu Beldesinde yapıldı. Her ay düzenli olarak gerçekleştirilen AK Parti Belediye başkanları...

Bolu’nun sorunlarını masaya yatırdılar

Adalet ve Kalkınma Partili belediyelerin her ay düzenli olarak gerçekleştirdiği belediye başkanları toplantısı Gökçesu Beldesinde yapıldı.

Her ay düzenli olarak gerçekleştirilen AK Parti Belediye başkanları toplantısı Gökçesu Beldesinde gerçekleşti. Toplantıdan önce Belde esnafını ziyaret eden teşkilat üyeleri esnaf ve vatandaşla bir araya geldi. Ak Parti Bolu İl Başkanı Ömer Sayın, her ay düzenli olarak gerçekleştirilen Belediye Başkanları toplantısının önemine vurgu yaparak “Her ay düzenli olarak Milletvekillerimizle, Belediye Başkanlarımızla ve İl Genel Meclisi Başkanımızla bu toplantıları gerçekleştiriyoruz. Amacımız Bolu’ya katkı sağlamak. Bolu Belediye Başkanımız ve İlçe Belediye Başkanları, bu toplantılarda yaptıkları ve yapmak istedikleri projeleri milletvekillerimizle istişare ederek fikir alış verişinde bulunuyorlar. Bu bir ekip çalışması ve bunun sonucunda da AK Parti’nin Belediyecilikteki başarısı ortaya çıkıyor” şeklinde konuştu.

Ak Parti Bolu Milletvekilleri Ali Ercoşkun, Fehmi Küpçü 1 Ekimde meclisin açılacağını belirterek “Bugün Yeşil Mengen’imizin Gökçesu Beldesinde AK Partili Belediye Başkanları toplantısına katılmak için bulunuyoruz. Malumunuz Pazartesi günü Meclis açılıyor. Meclis açıldığından sonra yoğun bir gündem bizleri bekliyor. Bu sebeple bu ziyaret bizlere sizlerle bir arada olmaya vesile oldu” şeklinde konuştular. Esnaf ve vatandaşları ziyaret ettikten sonra toplantı yerine geçen Teşkilat üyelerine Gökçesu Belediye Başkanı Vahit Aydın ev sahipliği yaptı. Toplantıya, İl Başkanı Ömer Sayın, Milletvekilleri Ali Ercoşkun, Fehmi Küpçü, Bolu Belediye Alaaddin Yılmaz, AK Partili İlçe ve Belde Belediye Başkanları ve İl Genel Meclis Başkanı Mücahit Kutlu katıldı. Açılış konuşmasını Gökçesu Belde Başkanı Vahit Aydın tarafından yapılan Belediye Başkanları istişare toplantısında Bolu Belediyesi ve ilçe ve belde belediyelerinin çalışmaları hakkında bilgi paylaşımında bulunuldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128