Boluspor Beşiktaşı ezdi##hb_sdk.gif

Boluspor Ziraat bankası Türkiye Kupası maçında Beşiktaş’ı 77. dakikada Ferhat’ın attığı gol ile saf dışı bırakarak tur atladı. İlk yarıda da üstün bir oyun sergileyen Boluspor, eline geçirdiği...

Boluspor Beşiktaşı ezdi##hb_sdk.gif

Boluspor Ziraat bankası Türkiye Kupası maçında Beşiktaş’ı 77. dakikada Ferhat’ın attığı gol ile saf dışı bırakarak tur atladı.

İlk yarıda da üstün bir oyun sergileyen Boluspor, eline geçirdiği 2 net gol pozisyonundan faydalanmadı ve karşılaşma 0-0 sona erdi. İkinci yarıda daha derli toplu görünen Beşiktaş’a karşılık, ilk yarıda net pozisyonları kaçıran Ferhat attığı gol ile noktayı koydu. Karşılaşmanın ikinci yarısında Beşiktaş’ın 3 topu direkten döndü. Alınan bu sonuçla Bolu’ya tam kadro gelen Beşiktaş, Galatasaray ve Trabzon’un ardından kupaya veda etti.

Hakemler: Halis Özkahya***, Mustafa Sönmez***, Bahtiyar Birinci***

Boluspor: Eser**(Atacan**), Hakan****, Orhan***, Onur****, Ferhat****, Vedat***, Cemil****, Veli****, Veysel***(Aydın**), Alp****, Kenan****(Gomis)

Teknik Direktör: Bahri Kaya***

Beşiktaş: Cenk**, Fernandes**, Sivok**, Rıcardo***, Mustafa**, Hılbert**, Mehmet* (Holosko*), Ekrem*(Burak*), Necip**, Sımao**, Egemen**

Teknik Direktör: Carlos Carvalhal**

Sarı Kartlar: Cemil Dk.90 Boluspor, Mehmet Dk. 10, Sımao Dk.24, Necip Dk.87 (Beşiktaş)

Ayrıntılar gelecek...

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128