banner120

Boluspor hazırlıklarını sürdürüyor

Boluspor, ikinci yarı hazırlıklarını Antalya’da sürdürüyor. Günü çift çalışmayla tamamlayan kırmızı-beyazlılar, sabah ve akşam çalışmayla hazırlıklarını sürdürdü. Yeni transferlerimiz...

Boluspor hazırlıklarını sürdürüyor

Boluspor, ikinci yarı hazırlıklarını Antalya’da sürdürüyor. Günü çift çalışmayla tamamlayan kırmızı-beyazlılar, sabah ve akşam çalışmayla hazırlıklarını sürdürdü. Yeni transferlerimiz Jimmy Dixon ve Muhammed Özdin takımla birlikte çalıştı.

 

İkinci yarı hazırlıklarını Antalya Riu Kaya Belek Otel’de sürdüren Boluspor, dün sabah ve akşam yaptığı antrenmana hazırlıklarını sürdürdü. Sakatlıkları bulunan Vedat, Cemil ve Abdülaziz Solmaz takımdan ayrı düz koşu yaptı. Sabah yenileme çalışması yapan kırmızı-beyazlılar akşam gerçekleştirilen antrenmanda taktiksel çalışma yaptı.  

TAKTİKSEL ÇALIŞMA

Antrenmana düz koşuyla başlayan kırmızı-beyazlılar, açma germe hareketlerinden sonra dayanıklılık ve kuvvet çalışması yaptı. Antrenmanın diğer bölümünde ise dar alanda pas çalışması yapan kırmızı-beyazlılar daha sonra teknik direktör Oğuz Çetin gözetiminde oyunsal anlamda taktiksel çalışma yaptı. Antrenmanın son bölümünde ise kırmızı-beyazlılar yarım saha çift kale maç yaparak antrenmanı sonlandırdı.

Boluspor, bugün sabah ve akşam yapacağı çift antrenmanda ikinci yarı hazırlıklarını sürdürecek.

 

FOTO: www.bolusporluyuz.com- Fahri Gündüz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124