Boluspor’da Tütüneker sesleri

Boluspor, yeni sezonda takımı teknik direktör Uğur Tütüneker'e emanet etmeye hazırlanıyor. Kırmızı beyazlı ekipte sportif direktörlük görevine ise Medipol Başakşehir'deki idari menajer yardımcılığından istifa eden Barbaros Gözneli getirilecek.

Boluspor’da Tütüneker sesleri

Haber: Volkan Yılmaz

Boluspor'da geçtiğimiz günlerde başkanlığa seçilen Abdullah Abat, yeni sezon için hazırlıklara başladı. Çiçeği burnunda başkan, yeni sezonda takımı tecrübeli teknik adam Uğur Tütüneker'e emanet etmek istiyor. Sportif direktörlük görevi için ise Barbaros Gözneli düşünülüyor. Bugün akşam saatlerinde Bolu'da bir araya gelen taraflar arasında ufak detaylar kaldı. Detayların halledilmesinin ardından kısa zaman içinde imzaların atılması bekleniyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Abdullah GOKHAN TEKKOL
Abdullah GOKHAN TEKKOL - 2 yıl Önce

Hayirli olsun başkanım uğur hocayı bolusporda görmek isteriz

Abdullah GOKHAN TEKKOL
Abdullah GOKHAN TEKKOL - 2 yıl Önce

Hoca konusunda imzalar kesin olarak ne zaman atılacak transferler ne zaman başlayacak kimler transfer edilecek yeni yabancılar kim olacak bilgilendiriseniz seviniriz saygilarimizla

57'Lİ
57'Lİ - 2 yıl Önce

Hoca olarak geçen dönem zamansız bir şekilde gelen, Osman ÖZKÖYLÜ gelmeli ve transferler onun isteğinde yapılmalı. Geçen sezon futbolcular hep dağıtıldı. Yapılan tüm 8-9 yeni transfer bir ekuban etmedi.Osman hoca tekrar takımın başına getirmeli.

SIRADAKİ HABER

banner128