Bolu’ya 14 milyonluk bütçe

Ak Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun büyük müjde erdi. Ercoşkun Bolu’nun plakası kadar bütçenin verildiğini belirterek, 14 milyonluk bütçenin önümüzdeki hafta Bolu’ya geleceğini söyledi.

 Bolu’ya 14 milyonluk bütçe

Ercoşkun, basın mensuplarıyla bir araya gelerek bu güne kadar vermiş olduğu müjdelerin en büyüğünü verdi. Başbakan Davutoğlu ile görüştüğünü söyleyen Ercoşkun Bolu'ya 14 Milyon TL bütçe verildiğini belirtti. Söz konusu para hafta başında il özel idaresinin kasasında olacak.

Sevgililer Gününde basın mensuplarıyla bir araya gelen Ak Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, Başbakan Davutoğlu ile birebir yaptığı görüşmede Bolu'nun ilçelerinde ve köylerinde kullanılmak üzere 14 Milyon TL istediğini belirterek, Davutoğlu'nun bu talebi kabul ettiğini belirtti. Söz konusu para Bolu'nun 490 köyüne yapılmak istenen yatırımların bir kalemde yapılmasını sağlayacak. Para Pazartesi gününden itibaren il özel idaresinin kasasında olacak. 

Ercoşkun müjdeyi verdikten sonra Bolu için aktarılan 14 Milyon TL'nin Türkiye'nin 81 ili içerisinde bir ile verilen en fazla ödenek olduğu da söyledi. 14 Milyon TL'yi ise Ercoşkun kendisinin bizzat talep ettiği, Bolu'nun trafik plakası olan 14'ten yola çıkarak istediği öğrenildi. 14 milyonluk ödenek için Ercoşkun, şunları söyledi; “Bu para ile Bolu'nun kangren olan tüm meseleleri çözülecek. Bu yıl Bolu için çok farklı bir yıl olarak anılacak. 2015 Bolu için çok parlak olacak" dedi. Ercoşkun ayrıca Orman ve Su işleri Bakanı Eroğlu'ndan da 7 Milyon TL'nin alındığını bu paranın 5 Milyon TL'sinin hala hesapta hazır bulunduğunu da hatırlattı. HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2015, 09:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
ali bulut
ali bulut - 6 yıl Önce

yine vekil mavi boncuk dağıtıyor madem ödenek çok ta niye yatırımlar yapılmıyor ve geri çevriliyor tabi seçim var halkı kim kandıracak siz ilk önce 7 yıldır yaptıramadığınız adliye sarayını yaptırın da öyle çıkın karşımıza halk size artık inanmıyor sizin kullanım ömrünüz doldu.

ayşe sarıcan
ayşe sarıcan - 6 yıl Önce

biraz omurgalı olun yahu siz söz verilip 7 yıldır yapmadığınız adliye sarayını yapın ilk önce ondan sonra karşımıza çıkın.

harun sayar
harun sayar - 6 yıl Önce

yalandan kim ölmüş adliye sarayını izzet baysal vakfı mı yapacak onu mu bekliyorsunuz siz sözünüzün eri olsaydınız yıllardır bu yatırım bolu ya gelirdi ama siz bolu halkını kandırıyorsunuz.

SIRADAKİ HABER

banner128