BOLU’ya 2’inci PTT Şubesi

Bolu PTT Baş Müdürü Sami Sami Arlı, şehir merkezinde tam teşekküllü ikinci PTT şubesinin açılacağının müjdesini verdi. Arlı ayrıca Yeniçağa ve Kıbrısçık ilçesinde de eski binaların yıkılacağını yerlerine yerine tip proje kapsamında yeni şube binalarının 2015 yılı sonunda hizmete gireceğini açıkladı.

BOLU’ya 2’inci PTT Şubesi
Özel Haber: Kasım ŞAHİN

Bolu nüfusunun her geçen yıl artmasından dolayı hizmet kalitesinin düşmemesi için ve Bolu halkına daha iyi hizmet vermek amacıyla Bolu’ya Sağlık Müdürlüğü’nün olduğu bölgeye ikinci PTT şubesinin ene kısa zamanda açılması için yoğun çalışmalar içersine girdiklerini Bolu Olay Gazetesi’ne özel olarak açıklayan PTT Baş Müdürü Sami Arlı, şunları söyledi; “PTT olarak hizmet kalitesinde asla ödün vermiyoruz. Şu anda şehir merkezinde Haznedarlar Sokak üzerinde hizmet veren kargo şubemizle birlikte tam teşekküllü ikinci şubemizi açmanın çalışmalarına başladık. Amacımız Bolu halkına hizmeti en yakınına kadar götürmektir” dedi.

21 PERSONEL ALINACAK

Bolu PTT Baş Müdürlüğü olarak özellikle posta dağıtım bölümünde personel yetersizliğinin olduğunu da dile getiren Arlı, “İyi hizmet vermek için yeterli kadroya sahip olmamız gerekir. Şu anda 21 kadromuz eksik ve bu yıl sonuna kadar 21 personel alımı talebinde bulunduk. KPSS kapsamında personel alımı yaptıktan sonra en iyi hizmeti ve kaliteyi de vermiş olacağız”

YENİÇAĞA VE KIBRISCIK’A YENİ BİNA

Her iki ilçede bulunan hizmet binalarının yetersiz ve eski binalar olduğunu da vurgulayan PTT Başmüdürü Sami Arlı, “Geçtiğimiz günlerde Yeniçağa ilçemizin binasını geçici olarak taşıdık ve hizmete açtık. Eski binanın yıkımını tamamlayıp tip proje kapsamında bu ilçemizle birlikte Kıbrısçık ilçemizdeki eski binayı da yıkıp daha küçük ve daha modern binaları 2015 yılı sonuna kadar hizmete açacağız. Bu hizmetlerin hepsi Bolu merkezde, ilçelerinde ve köylerinde yaşayan tüm vatandaşlarımız içindir” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2015, 10:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128