Bolu’ya hayran kaldılar

Uluslararası Bolu Beyaz Et Festivali’ne katılmak için ilimize misafir olarak gelen Bulgaristan’ın Novi Pazar Belediye Başkanı Vasil Elenkov Tonev ile Makedonya’dan gelen heyet Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ı makamında...

Bolu’ya hayran kaldılar

Uluslararası Bolu Beyaz Et Festivali’ne katılmak için ilimize misafir olarak gelen Bulgaristan’ın Novi Pazar Belediye Başkanı Vasil Elenkov Tonev ile Makedonya’dan gelen heyet Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.

Festivalin ilk günü gerçekleşen ziyarette Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz tarafından, Başkan Tonev ve Makedonya’lı heyete Bolu’nun doğal güzellikleri ve Bolu Belediyesi’nin yürüttüğü çalışmalarla ilgili bilgiler verildi. Başkan Yılmaz ziyaret esnasında ayrıca Bulgaristan ve Makedonya hakkında da bilgiler aldı. Sohbet havasında geçen ziyaretin ardından Bulgaristan’ın Novi Pazar Belediye Başkanı tarafından Başkan Yılmaz’a çeşitli hediyeler takdim edilirken, Başkan Yılmaz tarafından da Novi Pazar Belediye Başkanı Tonev’e ve Makedonya’lı heyete çeşitli hediyeler takdim edilerek hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirildi.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128