BOLU’YA YAKIŞIR AK PARTİ BİNASI YAPILACAK

Doğanay; yeni parti binasının çok kısa sürede inşaatına başlanacağını söyledi.

BOLU’YA YAKIŞIR AK PARTİ BİNASI YAPILACAK

Bolu’daki AK Parti kadroları uzun zamandır hayalini kurdukları modern parti binasına kavuşuyor… İl Başkanı Nurettin Doğanay, ‘il başkanı’ unvanı ile 2’nci kez ev sahipliği yaptığı İl Danışma Meclisi toplantısında, teşkilatlara yeni parti binasının müjdesini vererek, “AK Parti İl binası olarak tasarlanan binayı inşallah en kısa sürede Bolu’muza kazandıracağız. Bunun için ön protokolü yaptık. Çok kısa bir süre içerisinde inşaatımıza başlayacağız” dedi.

Dün yapılan AK Parti Bolu 5. Dönem 6. İl Danışma Meclisi toplantısında konuşan Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, teşkilatlara yeni parti binasının müjdesini verdi. Doğanay, yapılacak yeni il başkanlığı binasının 4 katlı inşa edileceğini belirterek, “AK Parti İl binası olarak tasarlanan binayı inşallah en kısa sürede Bolumuza kazandıracağız. Bunun için ön protokolü yaptık. Çok kısa bir süre içerisinde inşaatımıza başlayacağız” dedi.

İNŞAAT EN GEÇ 1 BUÇUK YILDA BİTECEK

AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, binanın Bolu’ya kazandırılmasında tüm teşkilatlara sorumluluk düştüğünü belirterek “Burada tüm Ak Parti seçilmişlerine, tüm kadrolarımıza, teşkilatlarımıza, Milletvekillerimize, Bakan Yardımcılarımıza, Belediye Başkanlarımıza herkese sorumluluk düşmektedir. Genel Merkez binamızın estetiğine benzetmeye çalıştık. Bolu’nun da bir ‘AK’ binası olsun istedik. Birinci katta 50 kişilik toplantı salonumuz var, basın odamız var. Hemen bir üst kata çıktımızda Merkez İlçe Başkanlığı odası, Kadın Kolları Başkanlığı odası, Gençlik Kolları Başkanlığı odaları mevcut. Üçüncü kata çıktığımızda İl Başkanlığı odası, sekreter odası, il sekreteri odası, birim başkanları odası ve mescitler var. Son kata geldiğimizde ise 90 kişilik seminerinde yapılacağı bir salonumuz olacak. Kendi içimizde yapacağımız toplantıları burada yapacağız. 1–1,5 yıllık bir süreçte bu binayı bitirip, AK Parti kadrolarına ve teşkilatlarımıza teslim edeceğiz” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2016, 17:13
YORUM EKLE
YORUMLAR
M.E
M.E - 5 yıl Önce

yapiniz , hayirli olsun.! binanin müteahhitliğini kim yapacak bilemeyizde..tapusunu içinizden birisi adina yapmayin bari.çünkü bu parti lağvolunca hiç olmazsa bina hazineye kalir.

SIRADAKİ HABER

banner124