Bonzai'yi dışla hayata yeniden başla

Bolu Ülkü Ocakları Ortaöğretim Birimi, son yıllarda Türkiye’nin dört bir yanında sentetik uyuşturucu olan Bonzai’den kaynaklanan ölümlere dikkat çekmek amacıyla İzzet Baysal Caddesi Tabaklar Camii önünde eylem yaptı. Eylemde vatandaşlara çay ikram eden ve broşür dağıtan Bolu Ülkü Ocakları Ortaöğretim Birimi bir de basın açıklaması yaptı.

Bonzai'yi dışla hayata yeniden başla

Haber: Semih BAYKAL

 Bolu Ülkü Ocakları Ortaöğretim Birimi Başkanı Erkan Şahar basın açıklamasında şunları söyledi; "Son yıllarda Türkiye’nin dört bir yanında sentetik uyuşturucu olan Bonzai’den kaynaklanan ölümlere dikkat çekmek amacıyla bu etkinliği il ocak başkanımız ve değerli yöneticilerimizin desteği ile düzenlemiş oluyoruz. Müslüman-Türk gençleri çok büyük bir tuzağa çekilmekte, damarlarındaki asil kan kirletilmektedir. Biz ocaklı gençler olarak her türlü madde kullanımına karşıyız" diye söyledi.  

"BUGÜN GİDİN VE ÇOCUĞUNUZA BİR İYİLİK YAPIN"

Lütfen bugün gidin ve çocuğunuza bir iyilik yapın. Ona en iyi dostu olduğunuzu hissettirin diye Şahar; " Hepimiz birer Türk Bayrağı’yız. Bayrağı yere düşürmemeli, kirletmemeli, lekelememeliyiz. Bonzai bir ölüm makinesidir. Lütfen bugün gidin ve çocuğunuza bir iyilik yapın. Ona en iyi dostu olduğunuzu hissettirin. Onunla asla küsmeyin. Her türlü hatasında yanında olacağınızı kabullendirin. Baba olun, anne olun, arkadaş olun, dost olun. Unutmayın! Siz olmazsanız başkaları bu boşluğu doldurur" dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2015, 16:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER