BOSİAD çalışmalar hakkında bilgi aldı

BOLU Sanayici ve İşadamları Derneği (BOSİAD), Bolu Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ederek bilgi alışverişinde bulundular.             BOSİAD, Bolu...

BOSİAD çalışmalar hakkında bilgi aldı

BOLU Sanayici ve İşadamları Derneği (BOSİAD), Bolu Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ederek bilgi alışverişinde bulundular.

           

BOSİAD, Bolu Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulunu ziyaret etti. BOSİAD Başkanı İsmail Hakkı Özmen, istihdama yönelik faaliyet gösteren işyerlerini BOSİAD olarak önemsediklerinin altını çizdi. Özmen, “Biz bütün enerjimizi Bolulu işverenler için harcıyoruz. Sık sık yurtdışındaki fuarlara katılmaları için gayret gösteriyoruz. Dünya küreselleşiyor ve pazarlarımız daralıyor. Bu yüzden ihracata yönelik faaliyetlerde bulunmak zorundayız” dedi. İsmail Hakkı Özmen, Organize Sanayi Bölgesinde bazı işletmelerin işçi bulmakta zorlandıklarını da belirtti. Bolu Sanayici Ve İşadamları Yönetim Kurulu Üyelerine Organize Sanayi Bölgesindeki faaliyetler hakkında bilgi veren Bölge Müdürü Mustafa Gülen, “Organize Sanayi Bölgemizde faaliyet gösteren firma sayılarımızda artış bulunmaktadır. Yeni bir cam fabrikası çok yakında hizmete girecektir. Kısa süre önce faaliyetine başlayan Terlik Fabrikamız ile birlikte Organize Sanayi Bölgemizdeki istihdam da günden güne artmaktadır. Bazı sektörlerde işçi bulmakta zorlanıyor. Yeni bir ilaç fabrikası da yakında bu bölgede faaliyete geçecektir” dedi. Mustafa Gülen, Bolulu işadamlarından, Bolulu öğrencilere burs vermelerini de istedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128