BOSİAD inşaatçıları buluşturuyor

29 Eylül’de İstanbul’da gerçekleştirilecek olan ve Türkiye’nin önce gelen inşaat firmalarının katılacağı fuar için kayıtlar başladı. Fuara katılabilmek için son güne kadar BOSİAD’a...

BOSİAD inşaatçıları buluşturuyor

29 Eylül’de İstanbul’da gerçekleştirilecek olan ve Türkiye’nin önce gelen inşaat firmalarının katılacağı fuar için kayıtlar başladı. Fuara katılabilmek için son güne kadar BOSİAD’a müracaat edilmesi gerektiği bildirildi.

 

Marmara İş Hayatı Federasyonu (MARİFED) bünyesindeki 35 derneğe kayıtlı 11 bin 400 yüz iş adamı 29 Eylül 2012 Cumartesi günü İstanbul WOW Hotel & Convention Center’de buluşuyor. İnşaat, İnşaat Malzemeleri, Mobilya, Orman Ürünleri, Ev Tekstili ve Dayanıklı Tüketim Malları konularında iştigal eden iş adamlarının birebir görüşerek iş bağlayabilecekleri Fuar’a Bolu Sanayici Ve İş Adamları Derneği (BOSİAD) de üyeleriyle birlikte katılacak. Türkiye’nin inşaat sektörü konusunda en büyük 71 firmasının stant kiraladığı ve Anadolu’dan gelecek iş adamlarını beklediklerini belirten BOSİAD Başkanı İsmail Hakkı Özmen, “İnşaat sektörünün en büyük fuarı organize edildi. İnşaat sektöründe faaliyet gösteren Bolulu İş Adamlarının mutlaka görmesi gerektiğini düşünüyorum. İnşaat sektörünün büyük firmalarından mal almak isteyen ya da mal satmak isteyen Bolulu iş adamlarımız için bence büyük bir fırsat. Bu fuar bir anlamda sektörün buluşma noktası olacak” dedi.29 Eylül Cumartesi günü İstanbul WOW Hotel & Convetion Center’de yapılacak fuara sadece BOSİAD üyeleri katılabiliyor. BOSİAD bu yüzden, derneğe müracaat eden her işadamını fuara götürme kararı aldı. Fuara katılabilmek için son güne kadar BOSİAD’a müracaat edilmesi gerektiği bildirildi.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner124