BOSİAD ve Çağsu hastanesi Özel protokol imzaladı

Özel Çağsu hastanesi ve Özel Fatma Hatun hastanesi ile BOSİAD arasında dernek üyelerinin yararlanabileceği sağlık muayene anlaşması yapıldı.

BOSİAD ve Çağsu hastanesi  Özel protokol imzaladı
 BOSİAD ile Özel Çağsu hastanesi ve Özel Fatma Hatun hastanesi arasında sağlık muayene anlaşması imzalandı. Özel Çağsu hastanesi ve Özel Fatma Hatun hastanesi yönetim kurulu Başkanı Cavit Demir imza töreni sırasında yaptığı konuşmada “Bugün hastanemiz olarak BOSİAD ile bir protokol imzalıyoruz. Kendilerine bizim ile böyle bir anlaşmaya gittikleri için de çok teşekkür ediyoruz. Biliyorsunuz birçok kurum ile anlaşmalarımız var. Burada benim söylemek istediğim ve altını özellikle çizmek istediğim bir nokta var. Öncü olmak birçok şeyin, birçok engelin önünü açıyor. Bu noktada biz BOSİAD ile anlaşma yaparak o BOSİAD çatısı altında bulunan ve geçmişte ve de bundan sonra hastanemizde hizmet alacak işçilerin biraz da hastane imkânlarımızdan daha kolaylıkla yararlanmalarını, biraz daha ekonomik olarak fayda sağlamalarının önünün açmış oluyoruz. Zaten birçoğu hastanemizde hizmet alıyordu ama BOSİAD tan dolayı orada üye olmalarından kaynaklanan durumdan dolayı anlaşma sonrası protokolde yazan şartlar kendilerine bildirilecek, belirli bir imkânda fayda sağlamış olacak. Burada altını çiziyorum. Örgütlü olmanın sağlamış olduğu şeylerdir. Yoksa biz bireysel olarak sayın başkanımla baş başa anlaşma yapmayız. Tek kişiyle anlaşma yapmayız. Ben hayırlı uğurlu olsun diyorum, hepinize çok teşekkür ediyorum.” Dedi.

Sağlık olgusu çok önemli

Bolu Sanayiciler ve İş Adamları Derneği ( BOSİAD) Başkanı İsmail Hakkı Özmen ise yapılan protokolden duyulan memnuniyetini belirterek; “Sağlık olgusu dünyadaki en önemli şeylerden birisi, sağlıkla ilgili arkadaşlarımızın daha iyi yararlanabilmesi için sağ olsunlar Cavit bey ile bir görüşme yaptık. Kendisi de bizi kırmadı. Güzel imkânlar sağladı. İndirimleri çok güzel, bizim kendi üyelerimize hastanede öncelik tanınacağını ve sağlık hizmetlerinden daha kapsamlı bir şekilde yararlanacaklarını kendileri bize sundular. Biz de inşallah bu anlaşmanın sağlıklı ve güzel bir şekilde olmasını temenni ediyoruz. Cavit beye de sizin huzurunuzda çok teşekkür ediyorum. Allah kimseyi hasta etmesin.” Diye konuştu.

 

 

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2013, 21:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER