Böyle ceza ancak ülkemizde olur

Ancak ülkemizde yaşanacak denen bir olay İlimiz Mengen İlçesine Bağlı Pazarköy’de meydana geldi. Pazarköy’de yaşayan Emine Karacan’a ait traktöre İzmir Çeşme otoyolundan ve İstanbul FSM köprüsünden HGS ihlal cezası geldi.

Böyle ceza ancak ülkemizde olur

Ülkemiz de araç sürücülerine yanlış kesilen trafik cezalarına bir yenisi daha eklendi. İlimiz Mengen İlçesine bağlı Pazarköy’de yaşayan Karacan’a ait traktöre İzmir Çeşme otoyolundan ve İstanbul FSM köprüsünden HGS ihlal iptali yaptığı gerekçesiyle 154 TL para cezası kesildi. Karaca, evine gelen ceza makbuzu ilk gördüğünde büyük bir şaşkınlık yaşadı. Karaca gelen cezayı anlamadığı ifade ederek, traktörü’nün Mengen dışına çıkmasının mümkün olmadığını söyledi. Ayrıca Karaca, cezayla ile ilgili gerekli müracaatlarını yaptıklarını ve bu hatanın düzetilmesini istedi. Kaynak: Mengen.gen.tr

 

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2016, 18:40
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ceza Ceza
Ceza Ceza - 5 yıl Önce

sadece araç cinsi ile itiraz etmeyin. suç ne zaman işlenmiş? i̇lgili ceza ne zaman kesilmiş önemli. suç tarihinden 10 gün içinde kesilmemişse otomatik iptali gerekir. araştırın madur olmayın.

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124