Böyle metne imza atılır mı?

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Erol Özak gündeme dair açıklamalarda bulundu. Merkez İlçe Başkanı Özak, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Güney Afrika’da gerçekleşen Sosyalist...

Böyle metne imza atılır mı?

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Erol Özak gündeme dair açıklamalarda bulundu. Merkez İlçe Başkanı Özak, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Güney Afrika’da gerçekleşen Sosyalist Enternasyonel toplantısında PKK terör örgütünü özgürlük hareketi diye kabul eden bildiriye imza atmasını da eleştirdi.

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Erol Özak 30 Ağustos-1 Eylül tarihleri arasında Güney Afrika’da gerçekleşen ve dünyadan 120’yi aşkın parti üyesinin katıldığı Sosyalist Enternasyonel toplantısında alınan kararların düşündürücü olduğunu belirtti.Özak;  Türkiye’den CHP’nin 32 başkan yardımcısından biri olmak için, BDP’nin de gözlemci olarak katıldığı toplantıda, PKK terör örgütünü özgürlük hareketi diye kabul eden bildiriye CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’da imza atmıştır. Maalesef ki Kemal Kılıçdaroğlu, 32 başkan yardımcısından biri olabilmek için bu bildiriye attığı imzada yanında da çok yakından tanıdığımız Umut Oran’da bulunmaktadır. Güney Afrika’nın başkenti Capetown’da yapılan bu toplantıda bir metin imzalanıyor ve CHP Genel Başkanı Sayın Kılıçdaroğlu bu metni ya okumadan imzaladı ya da yurt dışında başka yurt içinde başka konuşmaktadır. Ben buradan Sayın Tanju Özcan’a soruyorum. Böyle bir metni imzalarken şehit olan askerlerimizi polislerimizi hiç mi düşünmediniz? Vicdanınız hiç sızlamadı mı? Bunları milletimize havale ediyorum ve halkımızın takdirine bırakıyorum. Yazıklar olsun.” Şeklinde konuştu.

CHP’de AK Parti fobisi var

Bolu’daki Belediye çalışmaları hakkında da açıklamalarda bulunan ve CHP’nin Bolu teşkilatını eleştiren Merkez İlçe Başkanı Erol Özak “son zamanlarda CHP’de Bolu’da bir AK Parti fobisi başlamıştır. Bunlar AK Parti ile yatıp AK Parti ile kalkıyor ve nerden ne bulup nasıl karalarım düşüncesiyle günlerini geçiriyorlar” biçiminde konuştu. Özak sözlerini şu şekilde tamamladı; “Yıllarca Bolulu hemşerilerimize doğalgaz gelmeyecek dediler. Büyük su kolektör hattını beceremezsiniz diye siyaset yaptılar ne oldu? Şehrimizin bütün alt yapısını yeniledik, yolları, kaldırımları Avrupa standartlarında yapılmaya devam ediyor. Şehrin içinde insanların nefes alabileceği aileleriyle birlikte vakit geçirebileceği yeşil alanları kazandırdık. Köylerimizin birçok ihtiyacı alt yapı ve üst yapı olarak karşılanmış durumda. Hatta köylerimizin çöp sorununu hallettik ve hallediyoruz. Sağlık, spor ve eğitim alanında Bolu’ya yakışır işler yaptık ve yapmaya devam edeceğiz. Bu verdiğimiz örnekleri daha da artırabiliriz. Kısacası genelde ve yerelde yapılan hizmetlerle Bolu değişiyor ve gelişiyor. Biz Bolu’nun çehresinde yeniliyoruz. Bazıları ise bu yapılan hizmetleri algılayamadıkları veya algılamak istemedikleri için hala boş boş konuşuyorlar. Bizlerin fazla konuşacak zamanı yok. Çünkü bizler milletimizden aldığımız emaneti yerine getirmek için çok çalışmamız lazım diyoruz.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128