Bozdağ, Başarının Formülünü Açıkladı

26. Akşemseddin Hazretleri’ni anma günü etkinliklerine katılmak üzere Pazar günü Göynük’e gelen Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Ak Parti Bolu İl Başkanlığı’nda, il teşkilatları ile bir araya geldi. Ziyarette, teşkilatların öneminin altını çizerek ‘teşkilatlar bizim her şeyimiz’ diyen Başbakan Yardımcısı Bozdağ, “Esasında AK Parti bugün bu kadar güçlüyse, bunun birçok nedeni var. Ama bunun en önemli nedenlerinden bir tanesi, güçlü bir teşkilat yapısına sahip olmasıdır” dedi.

Bozdağ, Başarının Formülünü Açıkladı
 Akşemseddin Hazretleri Anma Etkinlikleri dolayısı ile Göynük’e gelen, ardından da Tepecik Mahallesi’ndeki Akşemseddin Camii’nin resmi açılışına katılan Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ’ın Bolu’daki son durağı Ak Parti Bolu İl Başkanlığı oldu.Parti toplantı salonunda teşkilatlarla bir araya gelen Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ’ın İl Başkanlığı’nı ziyaret etmesinden dolayı onur duyduğunu ifade eden AK Parti Bolu İl Başkanı Ömer Sayın, “Ak Parti’nin idaresindeki Türkiye’nin; idaresini, itibarını, şerefini son on yıldan beri bütün dünyaya yayan ve bu onuru bize yaşatan hükümetimizin çok değerli Başbakan yardımcısı bu akşam hükümetimizin onurunu mütevazi il binamıza taşıdı. Kendilerine hem şahsım, hem de bütün Bolu AK Parti ailesi adına hoş geldiniz diyorum” şeklinde konuştu. Başbakan Yardımcısı Bozdağ’a, Bolu’ya ait bilgiler ve parti çalışmaları ile teşkilat çalışmaları hakkında kısa bir brifing ile sonlandıran AK Parti İl Başkanı Ömer Sayın’dan sonra Bozdağ, partililere hitap etti.

 

“BOLU’DA ÇOK GÜZEL BİR İKLİM GÖRDÜM”

İlk olarak Göynük’te ve Tepecik Mahallesi’nde karşılaştığı izlenimleri partililerle paylaşan Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, “Bugün Göynük’te Akşemseddin Hazretleri’ni Anma Etkinliklerinin 26.sına katıldık. Daha sonrada tepecik Mahallesi’ndeki Akşemseddin Camii’nin resmi açılışını yaptık. Şimdide ise buradayız. Bolu’da ben çok güzel bir iklim gördüm. İnsanlarda çok güzel bir sevgi, saygı bağını gördüm. Göynük’te tahmin edersem 50 bin insan vardı ve bütün Göynük’ün sokakları insan kaynıyordu. Türkiye’nin 81 ilinden insanlar buraya akın etmiş ve herkes buranın manevi ikliminden istifade ediyordu. Böylesi büyük bir şahsiyeti Bolu’nun bağrında barındırması ve ona değer veriyor olmanız da son derece önemli.  Akşemseddin’e değer vermek, yeni fatihler yetiştirecek hocalar demektir bu. Yeni İstanbulların fatihlerinin yetişmesi demektir. Bu fevkalade önemli bir görevdir. Bolu’da böyle bir servet bağrında var. Ben gördüm ki, Bolu bu servetin farkına varmış. Bundan sonraki yıllar içerisinde bu etkinliklerin daha da büyüyeceğine ben yürekten inanıyorum” şeklinde konuştu.

 

“TEŞKİLATLARIMIZ BİZİM HER ŞEYİMİZ”

Teşkilatların önemine değinen Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ,  konuşmasında şu ifadelere yer verdi; “Bugün teşkilatımızla bir aradayız. Teşkilatlarımız bizim her şeyimiz. Esasında AK Parti bugün bu kadar güçlüyse, bunun birçok nedeni var. Ama bunun en önemli nedenlerinden bir tanesi, güçlü bir teşkilat yapısına sahip olmasıdır. AK Parti’de, Köy temsilcisinden Mahalle temsilcisine, Sandık kurulundan Belde teşkilatına, İlçe teşkilatına, İl teşkilatına, Gençlik Kollarına ve Kadın Kollarına baktığımızda toplumun her alanına nüfus eden bir örgütlenme yapısı var. “

 

 “İŞİMİZ HİZMET, GÜCÜMÜZ MİLLET”

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ,  sözlerine son olarak şu şekilde tamamladı: “Bütün güç kaynağımız bizim halktır. 2009 seçimlerinde bir sloganımız vardı, “İşimiz hizmet, Gücümüz Millet” bu sözü yabana atmayın. Eğer bizim millette karşılığımız olmasa, milletimizin bize sevgisi olmasa, bize duası olmasa, desteği olmasa, biz Ankara’da Türkiye’yi yönetecek güç ve kudreti kendimizde bulamazdık.“

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2013, 20:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124