Bravo sana!!!

Haberimizdeki fotoğrafı görülen sürücüye öncelikle bravo demek ardından da bu sürücüye ödül verilmesini yetkili makamlardan özellikle talep ediyoruz. Ödülün yanı sıra Bolu Olay Gazetesi olarak bu sürücümüze haberdeki fotoğrafı da hediye ediyoruz. Baktıkça yaptığı güzelliği ve bilinçliği görsün diye.

 Bravo sana!!!

Haber: Kasım ŞAHİN

Bolu Belediyesi tarafından güzel bir uygulama başlatılmış ve İzzet Baysal Caddesi başta olmak üzere şehrin bir çok sokak ve caddelerine görme özürlü vatandaşlarımız için sarı renkli özel yollar yapılmıştı. Ne var ki bu yolların bir çok kısmı parçalandı, söküldü ama bazı bölgelerde hala işlevini sürdüren alanlarda bulunuyor.

Bu yolların kapatılmaması, özel yolların üzerine araç çekilmemesini ısrarla yazdık, trafik ekipleri seferber olup özürlü yoluna park eden özürlü sürücüleri hep uyardık. Bizim elimizden bu geldi. Bu tür olayları her zaman fotoğraflayıp siz okurlarımıza sunmaya devam da edeceğimizi bildirdik.

Önceki gün Valilik binasını önünde yaşlı bir adamın eylemi vardı. Bölge ana baba günüydü. Resmi bir kurum ait olduğunu sonradan öğrendiğimiz sivil plakalı bir makam aracı herkesin gözleri önünde hiçbir şey yokmuş gibi aracı özel sarı renkli görme özürlü vatandaşların yolunun tam ortasına aracını pak etti. Hatta fotoğrafının çekildiğini görmesine rağmen yaptığı hatanın, büyük bir başarıymış gibi görmesi şaşkınlıkları bir kez daha arttırdı. Bolu Olay Gazetesi olarak bu haber ve fotoğrafı kendisine hediye ediyor ve bravo diyoruz!!!!  

Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2014, 19:20
YORUM EKLE
YORUMLAR
umut
umut - 6 yıl Önce

özür yerine engel kelimesini kullanmanız daha yerinde olacaktır

SIRADAKİ HABER