BTP DEN ADD BOLU ŞUBESİNE ‘ATATÜRK VATANDIR’ Sempozyumu için ziyaret

"Atatürk Vatandır" Sempozyumu 6 Mayıs 'ta Bolu' da Gerçekleştirilecek..

BTP DEN ADD BOLU ŞUBESİNE ‘ATATÜRK VATANDIR’ Sempozyumu için ziyaret
 

Bağımsız Türkiye Partisi BTP Bolu İl Yönetiminden İl Başkanı Mustafa Yağcı, İsmail İnceayan Atatürkçü Düşünce Derneği Bolu Şubesini ziyaret ederek  06 Mayıs Pazar Günü 27.si Bolu'da  yapılacak olan Atatürk Vatandır Sempozyumuna davet etti.

 HABER:  ESRA ÖZTÜRK

BTP heyeti;ADD Başkan yardımcısı Reşat Demirel, Yönetim kurulu Üyesi Erhan Beykoz ve yönetimi ile karşılayan ADD Bolu Şube Başkanı Raşit Aydın’a , Prof. Dr. Haydar Baş beyin  'Hoşgeldin Atatürk' ve 'Milli Ekonomi Modeli & Sosyal Devlet Milli Devlet' eserlerini takdim etti.  

Geçtiğimiz aylarda Prof. Dr. Haydar Baş  bey tarafından kendisine hediye olarak gönderilen ‘Hoşgeldin Atatürk’ eserini okuyan Erhan Beykoz, " Öncelikle şunu söyleyeyim, büyük bir keyif duydum kitabı okumaktan. Çok yalın bir dille, çok gerilere gidilmiş, çok değerli ve çok uzman bir elle yazılmış ve hazırlanmış bir kitap. Emeği geçen herkesi kutluyorum. Sevgili Reşat DEMİREL'İN de dediği gibi Askeri dehası ve devlet adamı dehasını öğrendiğimiz yanı sıra bize birde Atatürk'ün soyunu, kim olduğunu, eksik kaldığımız ve bilmediğimiz Atatürk'ü anlatan kitabın çok değerli olduğuna inanıyorum. Bence bu ülkeyi seven herkesin, Hani Haydar Baş beyin kitabında da dediği gibi ‘Atatürk Vatandır’ diyen bu ülkeyi seven herkesin bu kitabı okumasını tavsiye ediyorum. Çok teşekkür ederim." dedi.

Erhan Beykoz konuşmasının devamında;   ‘Bağımsız Türkiye Partisini ve özellikle verilen konferanslardaki  Atatürk’le ilgili her şeyi takip ediyorum, paylaşıyorum izlerken çok mutlu oluyorum,  inanın huzur bulduğumu da söyleyebilirim. Bu bakımdan öncelikle BTP Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş beyi, ekibini  ve sizleri bu çalışmalarından dolayı kutluyorum. Allah nasip ederse Bolu’daki 06 Mayıs Pazar günü  saat:14.00 ‘te Yıldız Düğün Salonu’nda Yapılacak ‘ATATÜRK VATANDIR’ Sempozyumunda olmayı çok istiyorum’’ dedi.

 

ATATÜRK VATANDIR Sempozyumu  daveti için yapılan ziyaretten çok memnun  olduğunu dile getiren ADD Bolu Şube  Başkanı Raşit Aydın ise Mustafa Kemal Tutkun’un kaleme aldığı ‘100. Yılında Çanakkale Ruhu 1915’ isimli kitabını BTP Heyetine takdim etti. 

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2018, 10:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER