BTSO’ da nefesler tutuldu!

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası’nda Cumartesi günü yapılacak olan seçimle Meclis Başkanı ve yeni yönetim kurulu belli olacak. Cumartesi günü yapılacak olan seçimler öncesinde yönetim kurulu başkanlığı için Emin Semercioğlu, Türker Ateş ve Elif Özdemir daha önce adaylıklarını açıklamışlardı. Meclis başkanlığı için ise Ahmet Kahraman, İlhami Kesen ve Gökhan Yaman’ın isimleri geçiyor.

BTSO’ da nefesler tutuldu!
     

        Cumartesi günü Bolu Ticaret ve Sanayi Odası’nda yönetim kurulu başkanlığı, meclis başkanlığı ve TOBB delegeliği seçimleri gerçekleştirilecek. Şu ana kadar yönetim kurulu başkanlığı için Elif Özdemir, Türker Ateş ve mevcut başkan Emin Semercioğlu resmi olarak adaylıklarını açıklarken, bu üç ismin yanı sıra yeni isimlerinde Bolu Ticaret ve Sanayi Odası  yönetim kurulu başkanlığı için adaylıklarını koyabilecekleri ifade ediliyor.

 

Semercioğlu “özveri çağrısı” yapmıştı

 

        Seçim öncesinde gazetemize bir değerlendirme yapan BTSO Başkanı Emin Semercioğlu önümüzdeki dönemde yönetim kurulunda görev alacak olan isimlerin özverili bir şekilde çalışması gerektiğini söylemişti. Semercioğlu; “Yönetim kurulunda yer alacak olan arkadaşlarımızın mesailerinin önemli bir bölümünü Bolu Ticaret ve Sanayi Odası’na ayırmaları önem arz etmektedir. Daha sonra somut projelere zemin hazırlamak için arkadaşlarımızın fedakârca çalışması ve Bolu’yu ticari anlamda daha da ileriye taşımak için yeni yatırımlar konusunda çalışmalar yapmaları gerekmektedir. Bu yüzden ben güçlü bir yönetim kurulu oluşmasında sonsuz bir yarar görmekteyim” demişti.
 
       

Meclis başkanlığı için kıyasıya rekabet yaşanacak


        Meclis başkanlığı için ise Gökhan Yaman ve İlhami Kesen adaylıklarını açıklayan isimler oldular. Ancak adaylığını resmi olarak açıklamayan Ahmet Kahraman’ın da aday olarak kulislerde ismi geçiyor. 


Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2013, 21:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124