banner120

BTSO eğitim seminerlerine devam ediyor

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası ile Doğu Marmara Avrupa Birliği İş Geliştirme Merkezi (ABİGEM) A.Ş. işbirliğinde, 30 Ocak 2013 Çarşamba günü bir günlük iş sağlığı ve güvenliği temel bilgilendirme eğitimi düzenlenecek.   Bolu...

BTSO eğitim seminerlerine devam ediyor

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası ile Doğu Marmara Avrupa Birliği İş Geliştirme Merkezi (ABİGEM) A.Ş. işbirliğinde, 30 Ocak 2013 Çarşamba günü bir günlük iş sağlığı ve güvenliği temel bilgilendirme eğitimi düzenlenecek.

 

Bolu Ticaret ve Sanayi Odasında iş sağlığı ve güvenliği temel eğitimlerinin başlanacağı açıklandı. 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu uyarınca, firmalarda çalışmakta olan personelin almayla yükümlü tutulduğu iş sağlığı ve güvenliği temel eğitimiyle, firma çalışanlarında iş sağlığı ve güvenliği konusunda bilinç oluşturmak, işletme içindeki iş sağlığı ve güvenliği uygulamalarını tanıtmak, tehlike ve riskleri belirlemek, risk analiz ve değerlendirmelerinin nasıl yapılacağını belirterek, iş sağlığı ve güvenliği kapsamındaki mevzuat ve yasal kurallarını, ilgililerin hak ve sorumluluklarını tanıtmak amaçlanıyor. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş uzman Vehbi Uçal tarafından verilecek olan ve bir tam gün (09.30 – 17.00) sürecek eğitimin sonunda katılımcılara birer katılım sertifikası düzenlenecek. Kontenjanı 35 kişiyle sınırlı olan eğitimin ücreti kişi başına 30 TL + KDV olarak açıklanırken, eğitime katılmak isteyen firma temsilci ve çalışanlarının, öncelikle Ticaret ve Sanayi Odası’na ön kayıt yaptırmaları ve katılımcılara ait eğitim ücretlerini Doğu Marmara ABİGEM A.Ş.’nin Türk Ekonomi Bankası İzmit Şb. (TR160003200002000000475124) IBAN no’lu kurumsal hesabına katılımcı adı ve firma bilgisi ile birlikte iş sağlığı ve güvenliği eğitimi katılım ücreti notuyla eğitim tarihinden önce yatırmaları gerektiği ifade edildi.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124