BTSO üyelerine % 15 indirim var

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası ile Çağsu Hastanesi arasında, TSO üyelerinin Çağsu Hastanesi’nden alacakları tedavi hizmetlerinde indirimli fiyat uygulamasını öngören protokol TSO Başkanı Emin Semercioğlu ve Çağsu...

BTSO üyelerine % 15 indirim var

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası ile Çağsu Hastanesi arasında, TSO üyelerinin Çağsu Hastanesi’nden alacakları tedavi hizmetlerinde indirimli fiyat uygulamasını öngören protokol TSO Başkanı Emin Semercioğlu ve Çağsu Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Cavit Demir arasında imzalandı.

Protokol imza töreni, Bolu TSO Başkanı Emin Semercioğlu’nun yanı sıra TSO Başkan Vekili Atila Çelikpençe, Yönetim Kurulu üyeleri Mustafa Özkoparan, Engin Ergin, Mehmet Ali Savcı ve Turgut Türk’ün katılımıyla yapıldı. Törende konuşan Çağsu Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı ve TSO Meclis Üyesi Cavit Demir, bu türde bir işbirliği protokolünü ilk defa Ticaret ve Sanayi Odası ile imzalayacaklarını ve bundan Hastane yönetimi olarak memnuniyet duyduklarını ifade etti. Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Emin Semercioğlu ise Çağsu Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Cavit Demir’in aynı zamanda TSO Meclis üyesi olduğunu ve Oda mensupları için karşılıklı olarak ne gibi bir hizmette bulunabileceği düşüncesi üzerine bu protokolü imzalamaya karar verdiklerini söyleyerek destek ve katkıdan dolayı Cavit Demir’e ve çalışma arkadaşlarına teşekkür etti. Emin Semercioğlu, Ticaret ve Sanayi Odası üyesi olduğunu gösterir Oda kimlik kartı ile hastaneye giden Sosyal Güvenlik Kurumu’na kayıtlı Oda üyelerine, Hastane tarafından SGK’ya fatura edilecek bedel sonrasında oluşacak farktan dolayı % 15 dolayında indirim yapılacağını dile getirdi. Semercioğlu, isteyen Oda üyelerinin üye kimlik kartı için Oda Genel Sekreterliği’ne başvuruda bulunabileceklerini ifade etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128