BTSO’da yarış iyice kızıştı

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası’nın 15 Haziran’da yapılacak Oda Organ Seçimleri öncesi 15 meslek grubunda kıyasıya bir yarış başladı.

BTSO’da yarış iyice kızıştı
 Bolu Ticaret ve Sanayi Odası’nın 15 Haziran’da yapılacak Oda Organ Seçimleri öncesi 15 meslek grubunda kıyasıya bir yarış başladı. Hemen her meslek grubunda ikişer rakipli listeler oluşurken, 7. ve 10. grupta daha şimdiden 3 rakip listenin oluştuğu gözleniyor. 

    

     Seçim tarihi yaklaştıkça heyecanlı bekleyiş artarken, 15 grupta seçime girmesi beklenen listeler şöyle;
     

    1. Grupta Savcılar Market’in sahibi Harun Savcı, Yusuf Ateşer ve Uğur Akdaş bulunuyor. Aynı grupta ikinci listede ise Türker Ateş, Gürhan Gökdemir ve henüz belirlenmeyen üçüncü bir isim bulunuyor. Bu grupta liste başını çeken Harun Savcı ve Türker Ateş’in meclise seçildikleri takdirde Yönetim kurulu başkanlığına aday olacak isimler oldukları ifade ediliyor.
     2. Grupta Yahya Günay, Koray Varlık ve Melih Yaman’nın listesine karşı Celal Erdoğan, Suat Tarakçıoğlu ve Elif Özdemir’in liste yaptıkları belirtiliyor. 
     3. Grupta Kemal Sert ile Ercan Gülen’e karşı rakip liste çalışması olmadığı belirtiliyor. 
     4. Grupta Atilla Çelikpençe, İsmail Fırat ve ismi belli olmayan üçüncü bir kişiye karşı liste çalışması olmadığı ifade ediliyor. 
     5. Grupta Abdurrahman Ateş, Halit Ergül ve ismi belli olmayan üçüncü bir isimden oluşan listeye karşı rakip olarak Ahmet İnceayan, Naim Bilen ve Mehmet Temel’in liste yaptıkları görülüyor. 
     6. Grupta Cavit Demir ve Lebibe Özçağlar’a karşı şu an için rakip bir liste görünmüyor. 
     7. Grup, en çekişmeli bir seçimin yaşanacağı grup olarak göze çarpıyor. Bu grupta şu an için tam üç ayrı liste çalışması bulunuyor. İsmail Gezgin, Eren Sarınalbant listesine karşı, Nadi Okur ile Adnan Tüfekçi ve bir diğer liste çalışmasını da liste ortağı henüz belli olmayan Halil Başoğlu yapıyor.
     8. Grupta Mustafa Özkoparan ile Ahmet Tornacı’ya karşı henüz rakip bir liste çalışması görünmüyor. 
     9. Grupta Kazım Konak, İsmail Yerlikaya ve Selman Akkaya’nın listesine karşı Asuman Şentürk Tekin’in liste çalışma yürüttüğü konuşuluyor. 
     10. Grupta da üç ayrı listenin çıkması bekleniyor. Mustafa Onur ile Sinan Mert’in listesine karşı İsmail Semercioğlu Oğuzhan Özçelik ile birlikte hareket ederken, üçüncü liste olarak Okan Yıldırım ve Cumhur Özçelik yeni kurulan İnşaatçılar Derneği’nin adayları olarak seçime oldukça güçlü giriyor. 
     11. Grupta Adil Semercioğlu, Engin Ergin ve Ercan Albayrak hazırladığı listeden başka liste olmadığı görülüyor. 
     12. Grupta Hakkı Fidan ve İlhami Kesen’le beraber ismi belirlenmeyen bir üçüncü isim daha liste hazırlıyor. Bu listeye karşı İbrahim Ergül, Ömer Gülen ve bir üçüncü isimle beraber hazırlandıkları belirtiliyor. 
     13. Grupta Ahmet Kahraman, İdris Şener’in listesi rakipsiz görünüyor. 
     14. Grupta tekrar Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı’na aday olan Emin Semercioğlu liste ortağını henüz açıklamış değil.
     15. Grupta ise seçime güle oynaya giren Gökhan Yaman ve Hakan Özkan’ın listesi rakipsiz görünüyor.             

 

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2013, 19:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
BOLU İNŞAAT VE YAPI MALZEMECİLERİ DER.YÖNETİMİ
BOLU İNŞAAT VE YAPI MALZEMECİLERİ DER.YÖNETİMİ - 9 yıl Önce

10. grup haberinde küçük bir yanlışlık yapılmış. dernek üyeleri olarak 3 liste diye tabir edilen listemizde temsilcilerimiz kocaoğlu tesisat murat koca ve özçeliklerden cumhur özçelik olacaktır. okan yıldırım derneğimizin yönetim kurulu başkanıdır ve herhangi bir adaylığı söz konusu değildir.

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124