BTSO’nun yeni patronu Türker Ateş oldu

Bolu Ticaret ve Sanayi Odasında kıran kıran geçen yönetim kurulu başkanlığı seçimlerinde gülen taraf Türker Ateş oldu.18 oy alan Ateş, 17 oy alan Emin Semercioğlu önünde yalnızca 1 oy farkıyla ipi göğüsleyen taraf oldu.Ateş’in listesi fire vermeden onay aldı.

BTSO’nun yeni patronu Türker Ateş oldu
  Bolu Ticaret ve Sanayi Odası’nda bugün yapılan Yönetim Kurulu ve Meclis Başkanlığı seçimlerinde, seçimi 1 oy farkla 18’e 17 kazanan Türker Ateş’in listesi yönetime seçildi. Diğer yönetim kurulu başkan adayı Elif Özdemir 1 oyda kaldı.

      Seçimi kazanan Türker Ateş'in listesi şu isimlerden oluştu; 
      Türker Ateş (18 oy), Mustafa Özkoparan (20 oy) Melih Yaman (34 oy), Lebibe Özcağlar (21 oy), İsmail Fırat (19 oy), Hakkı Fidan (19 oy), Ercan Gülen (20 oy), Ercan Albayrak (36 oy), Atilla Çelikpençe (20 oy)   

      Seçimi 1 oyla kaybeden Emin Semercioğlu’nun lisesi ise şöyleydi; Kemal sert, Nadi okur, Metin Kumaş, İsmail Yerlikaya, Murat Koca, Melih Yaman, Ercan Albayrak, İdris Şener
 

       Gökhan Yaman Meclis Başkanlığı'na seçildi    

      Yönetim kurulu seçiminden sonra yapılan Meclis Başkanlığı seçimini de Gökhan Yaman 1 oy farkla kazandı.      Seçime katılan İlhami Kesen 18 oy alırken, Gökhan Yaman 19 oy ile Bolu Ticaret Odası yeni Meclis Başkanı oldu. 

 

 

 

 


Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2013, 16:16
YORUM EKLE
YORUMLAR
ismai semercioğlu
ismai semercioğlu - 8 yıl Önce

bolu muza hayırlı olsun 40 yıldır chp liyim diye geçinen koltuk sevdası için safını değistiren adını gündemde tutmak için yarın seçim olsa papa nın da putinin de beşer esadın yanında yer alabilecek karakterde bir insan olan her listeye mavi boncuk dagıtıp 3 listeden de kendini aday gösteren karekter lerdeki adamlarla btso nasıl idare edilecek görecez yazık çok yazık

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124