“Bu bir hizmet yarışıdır”

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Genel Kurul sonrasında seçilen Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Türker Ateş, Meclis Başkanı Gökhan Yaman ve Yönetim Kurulu Üyeleri Vali İbrahim Özçimen'i makamında ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Özçimen, "Çok iyi bir halkımız var. Onlar her şeyin en iyisine layıklar" dedi.

“Bu bir hizmet yarışıdır”
 Bolu Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu üyeleri Bolu valisi İbrahim Özçimen’i ziyaret ederek plan ve projeleri hakkında bilgiler verdiler. Kendilerini kabul ettikleri için Vali Özçimen'e teşekkür eden Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Türker Ateş, " Biz bir hizmet yarışına girdik. Burada bulunan bütün arkadaşlarımız Bolu sevdalısı, Bolu’ya bir şeyler katmak için varlar. Bizde sizlerle beraber bir şeyler yapma gayreti içinde olacağız ve her çeşit görüşe saygı duyacağız. Projelerde sizlerle beraber çalışacağız. Bolu’nun beklentileri üzerimizde çok büyük ve yükün ağır olduğunu da biliyorum. Sizler destek verirseniz bu yükü hafifleteceğimize de inanıyorum. Meclis yapımızda da değişiklikler oldu. Gençlerimiz de geldi. Bizlerde bayrağı bu arkadaşlarımıza teslim edeceğiz. Hepimiz bir taraftan tutarsak çok güzel şeyler çıkaracağımızdan eminim. İlk ziyaretimiz sizeydi. Bizi de kabul ettiğiniz için sağ olun, var olun. Bizlere bir emriniz ve isteğiniz olursa Ticaret ve Sanayi Odası olarak hazırız" dedi.

“Bolu olarak en büyük varlığımız halkımız”

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası'nın bir önceki yönetimine çalışmaları için teşekkür eden Vali Özçimen, "Sizden önceki yönetim de çok güzel insanlardı. Sağ olsunlar hizmetlerini yaptılar bayrağı siz devraldınız. Sonuçta sizlerde birşey ekleyeceksiniz. Vali olarak benim tarzım sanayici ve işadamlarımıza yakın çalışmak. Bunun dışında son yıllarda devreye giren Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu'nda beraber çalışıyoruz. Hizmet binanız çok güzel oldu. İlimize bir artı değer kattı. Sizin orası şehrin içinde olduğu için önemli toplantılar için çok güzel. Sizlere yeni görevinizde başarılar dilerim. Sizlerle çok sık bir arada olacağız ve yanınızdayız. Yeter ki birlik ve beraberlik içinde tüccarlarımızın ve sanayicilerimizin pozisyonları daha ileri gitsin. Çünkü onlar iyi olursa memleket iyi olur. Onlar çünkü döviz üretiyorlar, istihdam üretiyorlar, vergi üretiyorlar. Memleketin çarkı öyle dönüyor. O bakımdan sizin iyiliğinizi çok önemsiyorum. Bolu halkı çok iyidir. Samimiyetle, dürüstlükle de çalışınca bu halk öyle ufak tefek hataları görmemezlikten gelir. Çok iyi bir halkımız var. Bolu olarak en büyük varlığımız halkımız. Doğrularımızda zaten yanımızda olacaklardır. Ufak tefek hatalarımızda da af dileriz" dedi. Meclis Başkanı Gökhan Yaman ise Bolu Ticaret ve Sanayi Odası olarak birlik ve beraberlik içinde çok güzel projeler üretileceğini belirtti. Ziyaret Vali İbrahim Özçimen'in Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Türker Ateş, Meclis Başkanı Gökhan Yaman ve yönetim kurulu üyeleri ile fotoğraf çektirmesinin ardından sona erdi.

 

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2013, 22:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER