Bu bir ihbardır!!!

Bolu Olay Gazetesi olarak yaptığımız araştırmada korkunç manzara ortaya çıktı. Gazetemize yapılan ihbarları değerlendirdiğimiz de TEM Otoyolu üzerinde faaliyet gösteren bazı restoranların insan sağlığını büyük derecede tehdit eden gıda maddelerini müşterilerine sunduğunu ve özellikle yolcu otobüsü ile gelen vatandaşların zehirlendikleri iddia edildi.

Bu bir ihbardır!!!

ÖZEL HABER: KASIM ŞAHİN

TEM Otobanı üzerinde özellikle yolcu otobüslerinin yemek molası verdiği bazı meşhur lokantaların insan hayatını tehdit edecek şekilde yemek ürettiği, hatta bazı bozulmuş gıdaların yeniden yıkanarak başka bir yemek yapılarak zehirlenmelere neden olduğu iddia edildi.

Gazetemize yapılan ihbarlar sonrası yaptığımız özel araştırma da haşlanmış tavukların bozulmasından sonra özel olarak yıkandıktan sonra tavukların lime lime yapılarak tavuk suyu çorbası yapıldığı, bozulan kuru fasulyelerin yine bozulan tavuklar gibi yıkanıp beyazlaştırılmasından sonra piyaz olarak servis edildiği. Yine bozulan ve kokmaya başlayan köftelerin ise kadı budu köfte olarak yeniden pişirilip müşterilere sunulduğu bu nedenle de bir çok vatandaşın ve yolcuların zehirlendikleri iddiaların en büyüğü arasında yer aldı.

Firma sahiplerinin zarar etmemek amacıyla insanları bu şekilde zehirlemesi büyük bir sağlık skandalını ortaya çıkartırken, yine bir çok bozuk gıdanın tekrar geri dönüşümü yapılarak satışa sunulması olayını ihbar olarak kabul edilmesini ve Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü’nün yapacağı ani bir baskın ve denetim sonrası tespit edeceğine inanıyoruz.  Bolu Valiliğinin de bu konuya titiz bir şekilde yaklaşacağını umuyoruz. İnsan sağlığının firmaların zarar etmesinden daha da önemli olduğunu hiç mi hiç sanmıyoruz.    
Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2015, 18:06
YORUM EKLE
YORUMLAR
bolulu
bolulu - 6 yıl Önce

bolulu olarak geçen gün ilk defa postane caddesinde adıyaman pide kebapta et yediğimin farkına vardım hem lezetli hem taze dışarıda çok et yedim ama adıyaman pide kebabın yerini hiç bir yer tutmaz

tesis çalışanı
tesis çalışanı - 6 yıl Önce

bunun böyle olduğunu yenimi öğreniyorsunuz bütün tesisler bu şekildedir

Bolulu
Bolulu - 6 yıl Önce

nereyi ihbar ettiniz anlamadikki..

ASD
ASD - 6 yıl Önce

i̇ddi̇a üzeri̇nden olmasaydi özel haberi̇ni̇z daha i̇yi̇ olurdu

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124