Bu bir savaş ise, bir meydan okuma ise, işte meydan! Bir adım geri atarsak namerdiz!

Saadet Partisi Bolu İl Gençlik Kolları Başkanı Furkan Yiğit, Ak Parti Bolu Gençlik Kolları Başkanı Tana Furkan Sönmezel’e hodri meydan dedi. Bayrak kavgası iyiden iyiye büyümeye devam ediyor. Yiğit, yaptığı sert açıklamada; “Bu bir savaş ise, bir meydan okuma ise, işte meydan. Bir adım geri atarsak namerdiz!” dedi.

Bu bir savaş ise, bir meydan okuma ise, işte meydan!  Bir adım geri atarsak namerdiz!
Son günlerde SAADET PARTİSİ olarak yasal mevzuat çerçevesinde mücahit ve alperen kardeşlerimizin sadece merdiven ile gece gündüz demeden astığımız bayraklarımızın iktidar partisinin gençlik kolları mensuplarınca ya söküldüğünün ya da üzerine kendi bayraklarını astıklarını görüyoruz.

Bu duruma aynı şekilde cevap vermeden önce siyasi ahlak gereği AKP Gençlik Kolları Başkanı Furkan Sönmezel ile görüştüğümüzde bunun bir savaş – altını çiziyorum – bunun bir savaş olduğu ve her türlü ahlaksızlığın meşru olduğunu kulaklarımızla işittik. Bu durumun getireceği kavgayı siyasi tecrübelerimizden bildiğimiz için bu kavganın tarafı olmamak adına bu basın açıklamasını yapıyoruz.

Bizim inandığımız dava kavgayı bir seçenek olarak görmez. Ama buna mecbur bırakılırsak asla meydanı boş bırakmayız! bu böyle biline. Başka düşünceye bırakın saygıyı tahammülü olmayan bir anlayış nasıl ülke yönetir anlamak mümkün değil. Biz hiç kimseyi düşman olarak görmeyiz. Karşımızdakiler en fazla rakibimiz olabilir. Ama görüyorum ki siyasi ahlaktan yoksun bazı insanlar bunu bir savaş olarak görüp hedefe giden her türlü ahlaksızlığı meşrulaştırmaktadır.

Biz bu makyalevizmi reddediyoruz. Biz zehirlenmiş bir iktidara kirli yollardan ulaşmayı reddediyoruz. Ey Akpliler devletin her türlü imkanını kullanarak adınıza yakışır bir şekilde ADALETSİZ BİR YARIŞ İÇERİSİNİZDESİNİZ! Şunu bilin ki bizim iman ateşimiz sizin her türlü ahlaksız imkanınızı bir üfleyişle söndürecektir. Şunu bilin ki bu yaptığınız “sizin ifadenizle söylüyorum” bu bir savaş ise, bir meydan okuma ise, işte meydan!  Bir adım geri atarsak namerdiz! Şunu iyi bilin ki bizim düşündüğümüzü siz hayal bile edemezsiniz. Buradan emniyet mensuplarına sesleniyoruz.

BUNDAN ONRA OLACAKLARDAN BİZ SORUMLU DEĞİLİZ

Biz sükunetten yanayız. Amma birileri ahlaksız bir tavır içindeyse ve emniyet mensupları onların ifadesi ile “bu durumdan haberdar” ve sessiz kalıyor ise, biz bu boşluğu doldurmaya hazırız. Emniyet mensuplarının ve SP Bolu İl Başkanımızın haberleri olduğunu söylediler, bu tamamen düzmece ve yalandır. Kesinlikle emniyetimizin ve il başkanımızın bu konuda haberleri olmadan yapılmış bir siyasi ahlaksızlıktır. Dolayısıyla tarafsız olması gereken emniyet mensuplarının görevlerini hakkıyla yapmaya çağırıyorum. Bu saatten sonra demokratik yasal hakkımız ne ise onu yapacağız. Hak yemediğimiz gibi hakkımızı firavun bile olsa yedirmeyeceğiz.. Buradan hepinizin önünde ilan ediyorum,  bundan sonra olacaklardan da biz sorumlu değiliz. Hepinizi saygıyla selamlıyor, Allaha emanet olunuz. HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2015, 19:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128