Bu bir yurttaşlık görevidir

CHP’nin İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Sitesi’nde 8 Aralık Cumartesi günü saat 12:30’da gerçekleştireceği “2. Engelliler ve Aileleri” buluşması için, engelli vatandaşların...

Bu bir yurttaşlık görevidir

CHP’nin İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Sitesi’nde 8 Aralık Cumartesi günü saat 12:30’da gerçekleştireceği “2. Engelliler ve Aileleri” buluşması için, engelli vatandaşların hayatlarında yer tutan STK’ları ziyaretleri devam ediyor.

 

Bolu’da büyük bir katılımla gerçekleştirilmesi beklenen “2. Engelliler ve Aileleri” toplantısına şehrin tüm sivil dinamiklerini de katmayı hedefleyen CHP teşkilatı, ilk ziyaretlerini Bolu Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği ve Bolu Mimarlar Odası’na gerçekleştirdi. Bolu’da engellilerin sorunları ve gerçekleştirecekleri etkinlikle ilgili bilgiler veren CHP Bolu Merkez İlçe Başkanı Faruk İyigün, bu meslek gruplarının engellilerin hayatındaki önemine değindi. Gelecekte engellilere dair yapmayı planladıkları çalışmalar ile ilgili hedeflerini de aktaran İyigün, Bolu’daki tüm sivil toplum örgütlerinin o gün salonda temsil edilmesinin çok değerli olduğunu, bu çalışmanın siyasi parti çerçevesinde değil, bir yurttaşlık görevi olarak algılanması gerektiğinin altını çizdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128