Bu çirkinlik Bolu’ya yakışmıyor

Bolu Belediyesi tarafından görme engelli vatandaşlarımız için yaptırılan özel sarı renkli yolların görüntüsü Bolu’ya yakışmayacak hale geldi. Hava şartlarından dolayı paramparça olan bu yolların derhal kaldırılması gerekir. Konu hakkında bilgi sahibi olan Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz. Bahar ayılarının başlamasıyla birlikte gerekli çalışmaların yapılacağını açıkladı.

Bu çirkinlik Bolu’ya yakışmıyor

Haber: Kasım ŞAHİN

Yaklaşık bir yıl önce Bolu Belediyesi tarafından İzzet Baysal Caddesi, Belediye Meydanı ve bir sokak arasına yapılan görme engelli vatandaşların kullandığı sarı renkli özel yolların durumu içler acısı. Ara sokaklardaki kaldırımlar üzerine yapılan bu özel yollar birçok araç sahibi tarafından işgal edilirken, İzzet Baysal Caddesi üzerindeki yollar ise paramparça olduğundan dolayı şehrimize hiç yakışmayacak görüntü sergilemekte.

Konu hakkında görüşlerine başvurduğumuz Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, “Yapılan bu özel yollar maalesef iklim şartlarından ve eksik malzeme kullanımı nedeniyle deforme oldu. Çirkin manzaranın bende farkındayım. Havaların düzelmesiyle birlikte, bahar aylarında İzzet Baysal Caddesi üzerinde yeniden yapılanmaya gideceğiz. Büyük ihtimalle caddeye renkli asfalt atıp çirkin görüntüleri ortadan kaldıracağız” diye konuştu.  

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2016, 17:56
YORUM EKLE
YORUMLAR
bolu14
bolu14 - 5 yıl Önce

neden yakışmasın ki! insanlar layık oldukları şekilde yönetilirler.

cevahır haras
cevahır haras - 5 yıl Önce

muhteşem şanzeli̇ze meydanimiz :)

vatandaş
vatandaş - 5 yıl Önce

cadde yapilirken ti̇ner kokularini boşuna mi çekti̇k!
mahalle aralari gi̇bi̇ parke döşense olmazmiy di?bi̇rde sabun gi̇bi̇ kaydiran grani̇t taşlar var bazi bölgeler de onlarinda bi̇r an evvel alinmasi lazim geli̇r.

SIRADAKİ HABER

banner128