Bu da “MAMA” hırsızı

Bolu’da lik defa böyle hırsızlık olayı yaşandı. Yıllardan beri girdiği süpür marketlerden bebek maması çalıp bakkallara ucuz fiyattan satan ve bu suçtan dolayı 20’den fazla sabıkası bulunan “Mama” hırsızı Bolu’da girdiği bir süper marketten 4 tane bebek maması çalarken suçüstü yakalandı.

 Bu da “MAMA” hırsızı

Haber: Kasım ŞAHİN

Tokat ilinden Bolu’ya gelen ve Gölyüzü Mahallesindeki büyük bir alışveriş mağazasından piyasa değeri 250 TL’lik 4 adet bebek maması çalan sabıkalı hırsız Ozan B., market çalışanlarının şüphesi üzerine suçüstü yakalandı. Mağaza çalışanlarının olayı fark edip durumu polise bildirmesi üzerine olay yerine gelen Asayiş Şubesi Hırsızlık Bürosunun Şahinleri mama hırsızını mağaza içersinde çalıntı mamaları gömleğinin altına saklanmış şekilde yakaladı.

Yapılan araştırmada Ozan B’nin yıllardır büyük alışveriş merkezlerinden hep bebek maması çaldığı ve suçtan dolayı 20’den fazla sabıkasının bulunduğu, çaldığı fiyat değeri yüksek mamaları ucuz fiyattan başka illerde bakkallara sattığı tespit edildi. Zanlının öğleden sonra Savcılığa sevk edilmesi bekleniyor. 

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2015, 19:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128