Bu düzenin çivisi çıktı!##hb_manset.gif

Bolu’da satın aldığı aracın borcunu ödeyemediği için bunalıma girerek Aşağı Soku Mahallesi Zakai Konrapa Bulvarı'ndaki baz istasyonunun 50 metre yüksekliğindeki direğine çıkan Kadir Akbaş’ın intihar etmemesi...

Bu düzenin çivisi çıktı!##hb_manset.gif

Bolu’da satın aldığı aracın borcunu ödeyemediği için bunalıma girerek Aşağı Soku Mahallesi Zakai Konrapa Bulvarı'ndaki baz istasyonunun 50 metre yüksekliğindeki direğine çıkan Kadir Akbaş’ın intihar etmemesi için ekipler 5 saat boyunca ter döktü. Olay yerine çağrılan psikologla görüşen Akbaş ikna olmayınca olay yerine eşi çağrıldı. Eşi ile bir süre görüşen Akbaş, polisinde desteğiyle yaklaşık 5 saat süren ikna çalışmasının ardından çıktığı baz istasyonu direğinden indirildi. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı. 

 

 

Bolu’da kişisel borçları yüzünden Baz istasyonun direğine çıkan Kadir Akbaş, polisin 5 saat süren iknasıyla direkten indirildi. Olay Zekai Konropa Bulvarı'nda meydana geldi. İddiaya göre, geçen Mayıs ayında ikinci el otomobil satan bir galeriden 2 bin 900 TL'ye otomobil alan Kadir Akbaş, borcunu ödeyemedi. Otomobilin sahibi aracı alırken, galerinin sahibi ise Kadir Akbaş'dan senetleri ödemesini istedi. Kadir Akbaş borcu ödeyemeyince evine haciz geldi. Çocuğunu da yanına alan eşinin evi terk etmesi üzerine bunalıma giren Kadir Akbaş, baz istasyonu direğine çıkarak intihar etmek istedi. Vatandaşların ihbarı üzerine gelen polis ekipleri, yaklaşık 15 metre yüksekte bulunan Kadir Akbaş'ı ikna etmeye çalıştı. Merdivenli itfaiye aracıyla direğe tırmanmak isteyen polis ekibine engel olan Kadir Akbaş, olay yerine gelen psikologla cep telefonuyla konuştu. Psikoloğun da ikna edemediği Kadir Akbaş, yaklaşık 5 saat sonra eşi ve çocuğunun gelmesiyle direkten indi.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128