Bu film başka film…

Bolu İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü’nde görev yapan leoparlar araç camlarına yasak olmasına rağmen film çektiren sürücüler üzerine uygulama yaptı. Yapılan denetimlerde bir saat içersinde 7 sürücüye 30 1B maddesinden 189’ar lira ceza kesti.

 Bu film başka film…

Haber: Kasım ŞAHİN

İlimizde bazı sürücülerin araç içersinin gözükmesi için camlarına film çektirmesi Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğünün Leoparlarını harekete geçirdi. Karayolları Trafik kanunu gereği camlara koyu renkli film çekilmesinin yasak olmasına rağmen bu kurallara uymayan sürücüler üzerine Cumhuriyet Caddesi, Valilik önü dönel kavşakta uygulama yaptı.

Yapılan denetimlerde 7 araç sürücüsüne toplam Bin 323 TL para cezası kesilirken, bazı sürücüler yasak olmasına rağmen araç camlarına yapıştırdıkları filmleri kendileri söktüler. Kimileri ise hem cezayı yiyip hem de filmleri sanayiye götürüp söktürmek zorunda kaldılar. Bazı sürücülere ise filmlerin söktürülmesi için bir günlük süre verildi. 


Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2015, 09:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
esnaf
esnaf - 6 yıl Önce

tamam güzel uygulama polis denetim yapsın bişi dediyimiz yok ama filime karışmasılar

VATANDAŞ
VATANDAŞ - 6 yıl Önce

arabayi durdurmuşsun resim çekiosun bide belliki ceza yazmişsin.eksoz a tmm abartili aksesuarada tmm da ince filmede karişmayin artik.doğanin camindan karşidan karşıya görünüyo.polise sorsan filim var die ceza yazar.kime ne zarari var

SIRADAKİ HABER

banner128