Bu fırsat kaçmaz!

.

 Bu fırsat kaçmaz!

Yaman Madencilik ve CERE’AN enerji 150 lira üstünde elektrik tüketen vatandaşlara önemli imkânlar sağlıyor.

 Yaman Madencilik ve CERE’AN enerji işbirliğiyle Bolu’daki serbest tüketicilere yönelik olarak önemli bir hizmet başlatıldı. CERE’AN enerji kanal müdürü Burak Haskan, serbest piyasada elektrik ticareti yaptıklarını müşterilerine en avantajlı tarife paketleri ile sürdürülebilir bir hizmet sunmayı ve müşteri memnuniyeti esasını ilke edindiklerini ifade etti.

CERE'AN’ın  Fiba Grubu'na bağlı bir kuruluş olduğunu söyleyen Haskan; “1987 yılında Hüsnü M. Özyeğin tarafından kurulan Fiba Grubu; bugün ulusal ve uluslararası piyasaların saygın ve bilinirliği yüksek bir katılımcısıdır. Fiba Grubu'nun enerji yatırımlarının yanı sıra, bankacılık, leasing, faktoring sigortacılık, liman hizmetleri, perakendecilik, otel yönetimi, gayrimenkul yatırımlarından oluşmaktadır” Dedi.

 “Uzman kadromuzla yıllardır hizmet veriyoruz”

 CERE’AN enerji kanal müdürü Burak Haskan “Fina Elektrik (ÇERE'AN ) ise, Fina Enerji Holding bünyesinde 2009 yılında Elektrik Piyasası Lisans Yönetmeliğine çerçevesinde Elektrik Toptan Satış lisansı almış olup, elektrik enerjisinin serbest tüketicilere satışı, ikili anlaşmalar yoluyla elektrik alım satımı ve sınır ötesi elektrik ticareti ile iştigal etmektedir. CERE'AN sahip olduğu uzman kadrosu ve bayileri vasıtasıyla Türkiye genelinde tüm dağıtım bölgelerinde abonelere indirimli elektrik enerjisi tedarik etmek amaçlı çalışma gerçekleştirmektedir. CERE'AN Serbest tüketici limiti kapsamında ( 2013 yılı yıllık 5000 KWh ) aylık 150 TL ve üzeri elektrik faturası gelen Ticarethaneler, Resmi Kurumlar, Sanayiler, Siteler ve Meskenlere 6-9-12-18 aylık kontratlar ve tarife paketleri ile Ortalama % 10'a varan indirimler sağlamaktadır. Hızla gelişen enerji sektörüne yatırım yapmak isteyen firmalar ile bayilik anlaşmaları yaparak sektörde edindiğimiz bilgi birikimimizi ve marka değerimizi kendileri ile paylaşarak, enerji sektöründe karlı işletmeler olmalarını sağlıyoruz. Bugün sizler ile bu toplantıyı yapmış olduğumuz CERE'AN Abone Noktamız' da Bolu Yaman Madencilik. Bolu Yaman Madencilik, Düzce, Bolu, Zonguldak, Ankara bölgelerinde bünyesinde bulunan kalifiye 35'i aşkın Enerji Satış Danışmanları vasıtasıyla sektörün ve sahanın nabzını ölçerek satış gerçekleştirmektedirler.” Diye konuştu.

 “150 TL ve üzeri elektrik tüketen aboneler serbest tüketici konumundadır”

 Yaman Madencilik sahibi Ahmet Kurt ise Bolu'da 10 yıldır faaliyet gösterdiklerini söyleyerek; “Toptan ve perakende kömür pazarlama işimize ilaveten enerji üretimi ve pazarlamasında en güçlü firmalarından biri olan Fiba Holding grubuna bağlı CERE'AN enerji ile başlamış bulunmaktan onur ve gurur duyuyorum. Bilindiği gibi ayda 150 TL ve üzeri elektrik tüketen her bir abone serbest tüketici konumundadır. Bu abonede elektriğini istediği tedarikçiden alabilir. Ancak burada önemli olan tedarikçi üretici firmamı yoksa taşören firmamı olduğunun önemi kadar sizlerin ulaşabilecek olduğu sabit bayii anlayışı ile hizmet verip vermediği de önemlidir.” Dedi.

 “%10’a varan indirimlerle hizmet vereceğimizi taahhüt ederiz”

 Kurt; “Bizlerin Bolu'da ve diğer illerde Yaman Madencilik güvencesiyle tüm tüketicilerin haklarını koruyacak bir hizmet anlayışımız olacaktır. Bizden önce enerji satışı yapan diğer firmaların çalışmalarındaki olumsuzlukları ve eksiklikleri gidererek bundan böyle kaliteli ve üstün hizmet anlayışımızla sizlere ortalama %10’a varan indirimlerle daimi ve kesintisiz hizmet vereceğimizi taahhüt ederiz. Abonelerimize ne söz vermiş isek bunu yerine getireceğimizden hiçbir abonemizin şüphesi olmasın. Şimdiden Bolu ve diğer illerdeki bizimle çalışmayı tercih eden serbest tüketici abonelerine hayırlı olmasını temenni ederim.” Şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2013, 22:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128