Bu günden itibaren kar yağışı Bolu’yu etkisi altına alacak

Meteoroloji yetkileri Pazartesi gününden itibaren Bolu’nun yoğun kar yağışının etkisine gireceği ifade edildi. Hava sıcaklığı 1-15 derece düşecek. Kar yağışı hafta boyunca devam edecek.

Bu günden itibaren kar yağışı Bolu’yu etkisi altına alacak

Meteoroloji Genel Müdürlüğü verilerine göre Bolu ve çevresi önümüzdeki hafta başından itibaren tekrar kar yağışının etkisi altına girecek. Hafta başına kadar artması beklenen hava sıcaklığı ise kar yağışıyla birlikte 10-15 dereceye kadar düşüş gösterecek. Hafta sonunda Cumartesi günü parçalı bulutlu, Pazar günü ise çok bulutlu ve yağmurlu geçmesi beklenen hava, Cumartesi günü en yüksek 9, en düşük 0 derece olurken; Pazar günü ise en yüksek 10, en düşük 4 derece olacak.

PAZARTESİ BİR ANDA DÜŞECEK

 18 Ocak Pazartesi gününden itibaren sıcaklık hissedilir derecede düşecek. Çok bulutlu ve yoğun kar yağışlı olması beklenen hava Pazartesi günü en yüksek 4, en düşük 2 derece sıcaklıkta olacak. 19 Ocak Salı ve 20 Ocak Çarşamba günleri ise kar yağışı devam edecek. Salı günü sıcaklık en yüksek -1, en düşük -4 derece olurken Çarşamba günü ise en yüksek -3, en düşük -9 derece olacak. HABER MERKEZİ

 

Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2016, 11:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER