“Bu işte ABD parmağı var”

MHP Bolu il başkanı Mustafa Ramazan “Mısırdaki askeri yönetimin iktidara el koymasını onaylamıyor ve bu durumu kınıyoruz” dedi. Ramazan; “Biz bu filmi daha önce bir yerlerden görmüştük” diye konuştu.

“Bu işte ABD parmağı var”
 MHP Bolu il başkanı Mustafa Ramazan Mısır’da yönetime el koyan askeri yönetimi asla tasvip etmediklerini söyledi.”Biz bu filmi daha önce bir yerlerden görmüştük” diyen Ramazan “Bir ülkede seçimle işbaşına gelen İktidara saygı duymak gerekir. Bu iktidar İslamcıda olabilir, Sosyalist olabilir ya da başka görüşte bir partide olabilir. Yanlış olan bu iktidarın askeri darbe yoluyla devrilmesidir. O yüzden biz Mısırdaki askeri yönetimin iktidara el koymasını onaylamıyor ve bu durumu kınıyoruz” şeklinde konuştu. Mısır cumhurbaşkanı Muhammed Mursi’nin halkın taleplerine kulak vererek erken seçim yoluna giderek güven tazeleyebileceğini ifade eden Ramazan; “Seçimle gelen seçimle gitmelidir. Mursi ülkeyi İslamileştirmeye çalıştığı için bir darbenin kurbanı oldu. Ben bu olayda bir ABD parmağının da olduğunu düşünüyorum” şeklinde konuştu.

 

Dağ fare doğurdu

 

Paşaköy kavşağının ölüm tuzağı haline geldiğine dikkat çeken Ramazan; “ 2 yıldır süren ve Paşaköy halkına zulüm çektiren paşaköy kavşağı trafiğe açılmış ve maalesef yine dağ fare doğurmuştur” dedi. Paşaköy kavşağının çözümsüzlüğün adı olduğuna dikkat çeken Mustafa Ramazan; “Çok dar bir döner kavşak ve dört taraftan bağlanan görüşe kapalı giriş çıkışlarla kazalara davetiye çıkaracaktır.” Dedi. Çözüm süreci olarak adlandırılan sürecin hem Türkiye’yi hem de AKP’yi çıkmaz bir yola soktuğunun altını çizen Ramazan; “Çözüm süreci kördüğüm olmuştur. Aradan aylar geçtikçe MHP önderliğindeki karşı çıkış AKP’yi köşeye sıkıştırmıştır.” Biçiminde konuştu.

 

 

İhaneti Türk halkı asla af etmeyecektir

 

Güneydoğu’da kırsalda hâkimiyeti teröristlere devreden AKP hükümetinin Şırnak ve Hakkâri’de şehir merkezini de teslim aldığına dikkat çeken Ramazan; “Sokak ortasında bir örnek kıyafetli teröristlerin törenlerine seyirci kalınmıştır. Türk askerinin başına çuval geçirtmekle başlatılan ihaneti Türk halkı asla af etmeyecektir” dedi.

 

Hilal Kart hırsızları

 

MHP’nin 2023 vizyon hedeflerini koplayarak kendine mal eden zihniyet’in şimdide hilal kartı kopyaladığına dikkat çeken Ramazan; “Fikir üretmekten aciz ve öngörüsü olmayanların MHP’nin kadrolarınca hazırlanmış olan projelere sahip çıkmasını kınıyoruz” şeklinde konuştu.

 

Bahar şölenimize tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz

 

Toplantıda 6 Temmuz Cumartesi günü gerçekleştirilecek olan bahar şöleni hakkında bilgi veren MHP Bolu Merkez ilçe başkanı Ruhi Doğanöz ise Cumartesi günü saat 11.00’da MHP grup başkan vekili Oktay Vural’ın katılımıyla etkinliklerin büyük bir anlam kazanacağını ifade ederek; “Saat 11.00’da İzzet Baysal Caddesi esnaf gezisi ve Mehteran yürüyüşünden sonra Karacasu beldesine geçilecek. Saat 12.00’da Karacasu Santral Camii önünden Mehteran yürüyüşü ve esnaf gezisi yapılarak Belediye düğün salonuna ulaşılacaktır. Bahar şölenimize tüm Bolulu vatandaşlarımızı bekliyoruz” biçiminde konuştu.

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 05 Temmuz 2013, 21:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124