Bu KOM’dan hiçbir suçlu kaçamaz

Bolu İl Emniyet Müdürlüğü Narkotikle Mücadele Şube Müdürlüğü(Narkotim), il merkezinde özellikle gençleri zehirlemeye çalışan 6 kişilik torbacı şebekesini çökertti.

Bu KOM’dan hiçbir suçlu kaçamaz

Haber: Kasım ŞAHİN

İl merkezinde özellikle lise çağındaki gençleri zehirlemeye çalışan torbacı tabir edilen kişilere yönelik operasyonlar aralıksız olarak Narkotim Şubesi tarafından sürdürülüyor. Her geçen gün büyük başarılı operasyonlara imzasını atan ve uyuşturucu konusunda uzmanlaşan Narkotim ekipleri, O.K., Z.Ş., T.Ç., M.K.B., A.T. ve M.S., rumuzlu torbacıları eş zamanlı yapılan operasyonla yakalayarak gözaltına aldı.

Narkotim ekipleri dur durak bilmiyor ve her geçen gün uyuşturucu tacirlerine darbe vurmayı da sürdürüyor. Şehir merkezinde 5 mahalleye yapılan eş zamanlı operasyonlarda 6 torbacı çok sayıda uyuşturucu maddesiyle birlikte yakalanırken, şubedeki sorgulamaları altında nöbetçi Cumhuriyet Savcılığına sevk edildi. Yetkililer Bolu halkının uyuşturucuyla mücadele konusunda kendilerine destek olmalarını ve bu tür kişilerin mutlaka 155 Polis İmdat hattına bildirmelerini istediler.

Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2017, 11:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128