Bu öğrencilerde hayat var

AİBÜ öğrencileri Highway Outlet AVM’yi gezerek hoşça vakit geçirdiler. Öğrenciler gezinin sonunda muhteşem bir dans gösterisi sundular.   Abant İzzet Baysal Üniversitesi’ne yeni başlayan...

Bu öğrencilerde hayat var

AİBÜ öğrencileri Highway Outlet AVM’yi gezerek hoşça vakit geçirdiler. Öğrenciler gezinin sonunda muhteşem bir dans gösterisi sundular.

 

Abant İzzet Baysal Üniversitesi’ne yeni başlayan öğrenciler Highway Outlet AVM’yi de ziyaret etti. Yaklaşık 500 kişilik üniversite öğrencileri grubu doğa harikası Abant’ı gezdikten sonra Highway Outlet’i ziyaret etti. Öğrenciler ziyarette ayrıca, muhteşem bir Kafkas Dansı gösterisi de sundular. Yaklaşık 500 kişilik öğrenci grubu Highway Outlet AVM’de hem güzel dakikalar geçirdiler hem de AVM ziyaretçilerine güzel bir gösteri sundular. 8 otobüslük bir konvoyla Highway Outlet’e gelen öğrenciler ilk olarak AVM’yi gezdiler. Öğrenciler daha sonra ise unutulmaz bir gösteri sundular. Yaklaşık bir saat boyunca Kafkas Dansının güzelliklerini sunan öğrenciler, hem eğlendiler hem de eğlendirdiler. Highway Outlet AVM’de öğrencilere “hoş geldin” hediyesi olarak hediye çeki takdim ettiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner124