BU SES TÜRKİYE'NİN GERÇEK SESİDİR

Cumhuriyet Halk Partisi Bolu İl Gençlik Kolları Başkanı Tahsin Mert Karagöz, yılbaşı mesajı yayınladı. Karagöz yılbaşı mesajında; “Şehit haberi almadığımız mutlu, sağlıklı, huzurlu dostça insanca bir yıl olması bu kelimelerin sadece söylemde kalmaması dileklerimle herkesin yeni yılını kutlarım”dedi.

BU SES TÜRKİYE'NİN GERÇEK SESİDİR

Haber: Semih BAYKAL

CHP Bolu İl Gençlik Kolları Başkanı Tahsin Mert Karagöz, yazılı olarak yayınladığı yılbaşı mesajında özellikle ülke de yaşanan sorunların halkın başarısızlığından değil, yönetimin başarısızlığından kaynakladığına değindi. Karagöz yazı olarak yayınladığı yılbaşı mesajında şunları ifade etti; “ Bu ses Türkiye'nin gerçek sesidir. Bütün eksikliklerine, bütün zorluklara ve bütün yaşananlara rağmen Türkiye büyük bir ülkedir. Çünkü insanlarımız büyüktür. Biz imkansız denilenlerin mümkün, hayal denilenlerin gerçek olabildiğini gösterdik. Biz tarihin en umutsuz zamanlarında, en zor koşullar altında, mucize denilen başarılara imza attık. Büyük hayaller kurduk, bu hayallere erişmek için büyük bir cesaret ve ona eşit büyüklükte bir fedakarlık gösterdik. Karanlığı gördük ve aydınlığa ulaşacak güce sahip olduğumuzu defalarca ispatladık. Bugün Türkiye'nin boğuştuğu sorunlar halkımızın başarısızlığından değil, yönetimin başarısızlığından kaynaklanıyor” dedi.

“SADECE SÖYLEMDE KALMAMASI DİLEKLERİMLE HERKESİN YENİ YILINI KUTLARIM”

Yeni Yıl mesajının devamında Karagöz; “ Yoksulluğun ve yolsuzluğun olmadığı bir ülkede, issizliğin yerini refahın, adaletsizliğin yerini hukukun, çatışmanın yerini barışın aldığı, herkesin eşit, özgür ve hayallerinin peşinden koşma hakkına sahip olduğu, Ülkemiz adına acıların olmadığı, kadınların şiddete maruz kalmadığı, çocukların gülüp yaşadığı, yatağa aç girmediği, ölüm haberi almadığımız gençlerin hür fikirleri için zindana atılmadığı, ŞEHİT haberi almadığımız mutlu, sağlıklı, huzurlu dostça insanca bir yıl olması bu kelimelerin sadece söylemde kalmaması dileklerimle herkesin yeni yılını kutlarım” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2016, 19:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128