Bu yollarda çalışma var!

Karayolları Genel Müdürlüğü yol bültenine göre, Anadolu Otoyolu’nun Bolu-Düzce İl Sınırı-Abant Kavşağı arasında köprü genleşme derzi değişim çalışmaları nedeniyle ulaşım Ankara-İstanbul istikametinden iki yönlü ve kontrollü olarak sağlanacağı açıklandı. Çalışmaların 16 Ağustos’a kadar süreceği bildirildi.

  Bu yollarda çalışma var!

Haber: ESRA ÖZTÜRK

Karayollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor. Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, Anadolu Otoyolu'nun Abant Kavşağı-Bolu Batı Kavşağı arasında köprü genleşme derzi değişim çalışmaları nedeniyle ulaşım Ankara-İstanbul istikametinden iki yönlü ve kontrollü sağlanıyor. Anadolu Otoyolunun Bolu-Düzce İl Sınırı-Abant Kavşağı arasında köprü genleşme derzi değişim çalışmaları nedeniyle 31.07.2018-16.08.2018 tarihleri arasında ulaşım Ankara-İstanbul istikametinden iki yönlü ve kontrollü olarak sağlanacak.

Anadolu Otoyolunun Düzce Kavşağı-Kaynaşlı Kavşağı Kesimi 8-9.km.leri arasında devam eden  Düzce bağlantı yolundaki köprü ve üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle otoyolun Düzce Gişesi (Gölyaka) araç trafiğine geçici olarak trafiğe kapatılarak bu gişeyi kullanacak olan araçlar Hendek ve Kaynaşlı Gişelerine yönlendirilmektedir. Çalışmalar 28 Eylül’e kadar sürecek.

Karayolları Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada,  karayollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerini uyulması, aşırı yağış alan yörelerde ani heyelan ve çökme olaylarına karşı sürücülerin dikkatli olması istenildi.

Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2018, 11:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER