Bulgar plakalı araç Bolu’da yakalandı

Bolu İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipler yasa dışı yollarla ülkemize sokulan yabancı plakalı araçlara geçit vermiyor. Son olarak geçtiğimiz pazartesi günü ekip, Bulgar plakalı bir araca el koydu.

Bulgar plakalı araç Bolu’da yakalandı

Haber: Semih BAYKAL
Son zamanlar da ülkemize yasa dışı yollarla sokulan yabacı plakalı araçların sayı iyice arttı. Bolu İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekiplerde bu araçları yakalamak için ellerinden gelen tüm mücadeleyi veriyor. Ekipler son olarak Bolu İl sınırları içerisindeki Anadolu Otoyolunda Bulgar Plakalı bir aracı ele geçirdi.
Bolu İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipler geçtiğimiz pazartesi Bolu il sınırları içerisinde Anadolu Otoyolu üzerinde icra ettikleri yol kontrol faaliyetlerinde, yabancı uyruklu bir vatandaş tarafından ülkeye sokulan ve Türk vatandaşı tarafından kaçak kullanıldığı tespit edilen Bulgar Plakalı bir aracı ele geçirdi. Aracı kullanan şahıs hakkında da ekipler yasal işlem başlattı.  Ekipler yakaladıkları aracı da Bolu Nöbetçi Cumhuriyet Savcısı'nın talimatı doğrultusunda araç Gümrük Müdürlüğü ekiplerine teslim edilmek üzere muhafaza altına aldı. 

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2016, 19:16
YORUM EKLE
YORUMLAR
şinasi
şinasi - 5 yıl Önce

araç sanki terör örgütünün araci gibi yakalandi edildi diye saçmalayıp durmuşsunuz.. sadece formalitelerde sikinti olmuş, bunu haber yapana dek başka bişey bulamadinizmi..?

SIRADAKİ HABER

banner128