Bunu yapanlar sapıktır

CHP Bolu Milletvekili Bolu Belediyespor Bayan Voleybol takımını oyuncularının resimleri bulunan afişe yapılan çirkin saldırı için Bolu Olay Gazetesi’ne özel açıklamada bulundu. Özcan, “Bunu yapanlar sapıktır” dedi.

 Bunu yapanlar sapıktır

Haber: Kasım ŞAHİN

Özcan, bayan voleybol takımının resimleri bulunan ve bu resimlere yapılan çirkin saldırı hakkında şunları söyledi: “Bunun değerlendirilecek bir yanı yok. Bunu yapanlar sapıktır. Hiç kimse voleybolcu kızlarımıza, sporcu kızlarımıza farklı bir gözle bakmaz ama bunu yapanlar normal bir insan değil. Ama işte ülkenin geldiği noktayı göstermesi açısında da önemli bir durumdur. Böyle giderse birileri diyecek ki, başta kamuda ve üniversitedeki kız öğrencilerin başını kapatmasının zorunlu olduğunu söylediler. Şimdi bunu ilköğretim düzeyine indirdiler. Yarın diyecekler ki bunların ağababaları bunlar gibi sapık düşünceli olanlar voleybolcu kızlarımızda şöyle giyinsin başlarını kapatsınlar diyeceklerdir” diye konuştu.

Özcan, açıklamasını şu sözlerle tamamladı; “Bu konuda Bolu Emniyetine de büyük görev düşüyor bunu yapan sapıkları bulmalılardır. Atatürk bize farklı bir istikamet göstermiş ama şimdi birileri bize çok farklı bir istikamet göstermeye çalışıyor.  Arap ülkelerinden bakınca insanlar Türkiye’ye hayranlıkla bakıyorlar. Bizim Türkiye’de ki sapık zihniyetli insanlarda oralarda ki düzene hayranlıkla bakıyor” dedi. 

 

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2014, 18:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
azad faysal
azad faysal - 6 yıl Önce

sayın vekil, herkesin namusu ve ırzı mukaddestir. dinimizce bu resmin oraya asılması ile ilgili tanıdığınız dini bir islam alimi var ise ona bir sorun ve bilgi edinin.sallayıp durmayın, herkesin inancına saygı gösterin. size yakışanda bu olur.sevgilerimle.

yorumcuya cevap
yorumcuya cevap - 6 yıl Önce

bunun ne dinle ne iman ile yok ahlak örtüsü olmayani başörtüsü dindar yapmaz hangi devirdeyiz size mi düştü namus bekciligi

yorumcuya cevap
yorumcuya cevap - 6 yıl Önce

bunun ne dinle ne iman ile yok ahlak örtüsü olmayani başörtüsü dindar yapmaz hangi devirdeyiz size mi düştü namus bekciligi

SIRADAKİ HABER

banner128