Burnunu kırdılar

Bolu’da son günlerde özellikle İzzet Baysal Caddesi üzerinde meydana gelen kavgalar vatandaşları çileden çıkarttı. Dün öğle saatlerinde bankta oturan bir vatandaş yoldan kız arkadaşıyla geçen bir gencin saldırısına uğradı. Aldığı yumruk darbeleriyle burnu kırılan genç arkadaşı tarafından hastaneye götürüldü.

 Burnunu kırdılar

Haber: Kasım ŞAHİN

Bolu’da meydana gelen kavgalar halkı tedirgin etmeye devam ediyor. Dün öğle saatlerinde İzzet Baysal Caddesi üzerinde arkadaşıyla birlikte banka oturup telefonla konuşan genç bir vatandaş, o anda oradan kız arkadaşıyla geçen  bir gencin yumruklu saldırısına uğradı. Aldığı yumruk darbeleriyle burnu kırılan ve kanlar içersinde kalan gence olayı gören vatandaşlar ardımda bulunurken, gencin burnunu kıran şahıs ise kız arkadaşının ısrarları ve yalvarması sonrası olay yerinden uzaklaştı.

Kendisinin sebepsiz yere burunun kırıldığını belirten yaralı genç, “Şahsı tanımam etmem. Ben gariban insanın tekiyim. Arkadaşımla otururken cep telefonum çaldı. Tam telefonumu kulağıma götürdüm ki hiç tanımadığım birisi, ‘Ne bakıyorsun, bıktık sizlerden’ diyerek beni yumruklamaya başladı. Kendisinden uzaklaştırmaya çalışsam da sürekli bana vurdu” diyerek olayı anlattı. Arkadaşını kanlar içersinde bulunan diğer genç de olayı doğrularken, “Biz kimsenin kızına, kadına bakacak insanlar değiliz. Olan zaten hep garibanlara oluyor” diyerek burnu kırılan ve yüzü kanlar içersinde kalan arkadaşını hastaneye götürdü.  Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2014, 10:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
murat
murat - 6 yıl Önce

daracikgiyinirler milletin basini belayasokarlar

SIRADAKİ HABER

banner128