Büyük vurguna “dur” dediler

Bolu’da yol kontrolü yapan Bolu İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Şube Müdürlüğü ekipleri büyük bir kaçakçılık vurgununu engellediler. Aranan iki tırda binlerce lira değerinde eşya ve sigara bulundu.

 Büyük vurguna “dur” dediler

HABER: FARUK ÇİDEM

Bolu İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından önceki gece yapılan yol kontrollerinde 2 tır durduruldu. Durdurulan tırlarda yapılan aramada binlerce lira değerinde kaçak malzeme ele geçirildi.

Sigara ve uyuşturucu kaçakçılarının mecburi geçiş güzergahı olan Bolu’da önceki gece yakalanan 2 tırda kaçak sigaranın yanı sıra ayakkabıdan gözlüğe kadar pek çok kaçak malzeme vardı.

Kaçak malları saklamak konusunda usta olan kaçakçılar bu kez de malzemeleri tütün tozlarının bulunduğu çuvalların içine koymayı tercih ettiler.

Yapılan aramada tütün tozlarının olduğu çuvalların içinde 500 bin TL değerinde kaçak eşya, 4 bin paket kaçak sigara, 4 bin 500 adet gözlük ve 3 bin 500 adeta ayakkabı ele geçirildi.

Gerçekleştirilen operasyonda Bolu Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, olayla ilgili olarak 6 şüpheli hakkında işlem başlattı.Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2016, 10:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128