Büyükşehir Belediyelerini kıskandıracak devasa tören

Bolu Belediyesi, Büyükşehir Belediyelerini bile kıskandıracak devasa bir törene imza attı. 3 dönemdir Bolu Belediye Başkanlığını yürütün Alaaddin Yılmaz’ın büyük gayretleriyle oluşturulan devasa araç filosu Bolu halkına tanıtıldı. Başkan Yılmaz, “Borç batağında devir aldığımız Bolu Belediyesini kar eden belediye haline getirdik. Bu araç filosu Bolu halkının sayesinde oluşmuştur. Şimdi de belediyemiz bünyesine büz fabrikasını hizmete açmak için yoğun çalışma yapıyoruz” diye konuştu.

Büyükşehir Belediyelerini kıskandıracak devasa tören
Haber: Kasım ŞAHİN

Yeni dönem çalışmaları için güçlü bir araç filosu oluşturan Bolu Belediyesi, 2015-2016 tarihleri arasında aldığı 71 adet “0” kilometre araç için dev bir tanıtım organizasyonunu  gerçekleştirdi. Törene Ak Parti Bolu Milletvekilleri Ali Ercoşkun, Fehmi Küpçü, İlçe Belediye Başkanları. Bolu Belediyesi Başkan Yardımcıları, Karacasu Belediye Başkanı Celal Beydili, Ak Parti ve CHP Belediye ile İl Genel Meclisi üyeleri ile çok sayıda Bolulu vatandaş katıldı. Dün Karaçayır Semt Pazarı’nda, AİBÜ Mehter takımı ve Bolu Belediyesi Halk Dansları ekibi gösteri yaptı.

‘Sahaya çıkıyoruz’ sloganı ile yeni dönem çalışmalarına start veren Bolu Belediyesi, 1 yıl içerisinde araç filosuna kattığı 19 milyon TL değerindeki “0” Kilometre 71 adet aracın tanıtımı muhteşem gösterilere neden oldu. Tören sonrası davetlilere tavuklu pilav ikram edildi..

Araç filo tanıtımını büyük bir gururla tanıtan Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz; “Bolu Belediyesi olarak yeni çalışma dönemine tüm gücümüzle hazırız. Araç filomuza sadece 1 yıl içerisinde 19 milyon TL değerinde 71 adet “0” kilometre araç kazandırdık. Bolu Belediyesi olarak geldiğimiz bu noktada büyük payı olan Bolu halkına sonsuz teşekkür ederiz. Her geçen gün araç filomuzu güçlendiriyoruz. Yakın zaman içersinde belediye bünyemize büz fabrikası da kuruyoruz. Bundan sonra kendi büzümüzü kendimiz üreteceğiz. Yoğun yağışlarda şehrimizin bazı bölgelerinde su baskınları oluyordu. Yeni yapılan çalışmalarla bundan böyle su baskıları olmayacaktır” diye konuştu. Törende Ak Parti Bolu Milletvekilleri Ercoşkun ve Küpçü’de Belediye Başkanı Yılmaz’ı yaptıkları başarılı çalışmalardan dolayı tebrik ettiler. Kurbanların kesilmesiyle birlikte kurdele kesilerek yeni araçlar Bolu halkının hizmetine sokuldu.

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2016, 16:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
ali bulut
ali bulut - 5 yıl Önce

şehirde asfalt namına hiç bir şey yok.

SIRADAKİ HABER

banner128